Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 976
Wczoraj kumpela w pracy żaliła się że jej 14 letnia córka przyznała się, że już serduszkuje. Troche śmiechłem, bo znam jej matkę od gimbazy i wiem że nie była już wtedy święta, a teraz dostaje kociej mordy bo jej córka daje dupy. Lol #logikarozowychpaskow
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja znam uwarunkowania biologiczne, ale rozmawiamy tu o konstruktach społecznych.


@bigos555: rozwiązła kobieta nie jest atrakcyjna dla większości mężczyzn których znam. Przy czym nieatrakcyjność nie oznacza braku seksu, tylko niechęć wejścia w stałą relacje.

Ile kobiet już zapłodniłeś? Czy może jednak śwaidomie udaje ci się kontrolować "zachowania, które były z nami tysiące
  • Odpowiedz
Tak samo jak ze szmaceniem się dziewczyn i zaliczaniem przez chłopaków


@In_thrust_we_trust: No dokładnie. Tak samo jak ze szmaceniem się chłopaków i zaliczaniem przez dziewczyny

rozwiązła kobieta nie jest atrakcyjna dla większości mężczyzn których
  • Odpowiedz
Znam kobiety, dla których "rozwiązły" mężczyzna jest nieatrakcyjny jak i mężczyzn którym "rozwiązłość",cokolwiek miałoby to znaczyć, nie przeszkadza.


@bigos555: Przykłady anegdotyczne raczej mają małą siłę merytoryczna. Pewien trend w społeczeństwie istnieje i jest on oczywisty (zdecydowana większość woli pewnych siebie i płodnych mężczyzn a zdecydowana większośc facetów nie wiążę się z rozpustnymi kobietami) , można się spierać co najwyżej o jego przyczyny.

No raczej jest. Z resztą co te preferencje mają do atakowania i szczucia ludzi? Można mieć referencje i pozostawiać ludziom wolność do decydowania o
  • Odpowiedz
W Polsce przed 15. rokiem życia inicjację seksualną doświadczyło 3% dziewcząt i 10% chłopców.


@IHateMyself: a przynajmniej tyle sie przyznało.

niby kogo ruchają Ci 15 latkowie? Starsze koleżanki?


@LM2525: koleżanki w swoim wieku, koleżanki starsze, koleżanki młodsze, nauczycielki. Osobiście znam gościa, kttóry w pierwszej klasie liceum przeleciał naszą polinistkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
no można. Bo to są dzieci, które mają w głowie gówno i trzeba im uświadomić co nieco. W wieku 14 lat niektórzy jeszcze nie mają naeet dziewiczego wąsa a się za ruchanie zabierają?

Nie, nie musi się przekonywać o niczym sama. Tu jest rola rodzica/opiekuna, żeby przekonać dziecko, że robi źle. Gdybym się dowiedział że moje dziecko w takim wieku daje dupy to bym je chyba zamknął w pokoju aż nie otrzeźwieje
  • Odpowiedz
@bigos555: przecież @In_thrust_we_trust: ma rację, jest trend że laska z dużą ilością partnerów to #!$%@?, a taki facet to maczo i nic z tym nie zrobisz. Jest powód dlaczego tak jest, laski maja łatwiej o seks a więc wymaga się od nich żeby sie wstrzymywały, faceci maja znacznie trudniej a więc wymaga się od nich żeby go zdobywali. Chyba nie powiesz mi, że tak samo będziesz traktował atrakcyjną,
  • Odpowiedz
@windows95: chyba nie ma prawie rodziców (chociaż znam jedną idiotkę...) którzy się cieszą ze wczesnego rozpoczęcia współżycia przez dziecko. Każdy kto jest dorosły zna już konsekwencje - np. momenty kiedy obawiał się ciąży. A u 14-latki często nawet okres jest nieregularny, więc nawet nie może powiedzieć czy coś jest w normie, czy poza normą. Większość ludzi na pewnym etapie życia zaczyna rozumieć, że jeśli nie zakończyli edukacji w normalnym trybie,
  • Odpowiedz
Co do drugiej części wypowiedzi to zgoda - atakowanie nie powinno mieć miejsca. Preferencje zawsze bedą i to raczej niezmienne, ale nie daje to przyzwolenia na obrażanie czy atakowanie ludzi


@In_thrust_we_trust: Od początku pisałem tylko o tym, bo to, że istnieją preferencje jest raczej oczywiste i zapewne większość elementów tych preferencji jest zgodna z rozkładem normalnym, tak jak wszystkie cechy nas opisujące. Z tego nie wynika, że seks upadla kobiety. Z tego też nie wynika, że te preferencje nie ulegają przesunięciu. Do tego siła grup hołdujących danej preferencji i możliwość jej wymuszania na pozostałych znacząco spadła

dysonans poznawczy w Twojej
  • Odpowiedz
Jest powód dlaczego tak jest, laski maja łatwiej o seks a


@Lucider5: No jest. Faceci są bardziej puszczalscy. Już to przecież do #!$%@? przerabialiśmy.

więc wymaga się od nich żeby sie wstrzymywały


Skoro łatwiej dają dupy to może od nich powinno się wymagać aby tego nie robili?
  • Odpowiedz
Ale właśnie cię to obchodzi. I ja doskonale rozumiem w jaki sposób wytworzyły się dane uwarunkowania.

Dobrze, że lepiej wiesz ode mnie co mnie obchodzi, a co nie xD

Bardziej zastanawia jak ty pozostajesz w zgodzie z samym sobą, zapewne uważając się za rozsądnego i nie prymitywnego. Mnie ukształtowały te same instynkty i naleciałości a jakoś nie mam potrzeby atakowania innych za to w jaki sposób się pocierają o siebie.

Zaraz, zaraz. Czy Ty właśnie próbujesz się wywyższać i zarzucasz mi prymitywizm samemu broniąc podążania za prymitywnymi instynktami w pocieraniu? Doskonałe! Gdyby ironia mogła być osobą, to zapewne byłaby twoją starą xD

Tworzysz
  • Odpowiedz