Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 976
Wczoraj kumpela w pracy żaliła się że jej 14 letnia córka przyznała się, że już serduszkuje. Troche śmiechłem, bo znam jej matkę od gimbazy i wiem że nie była już wtedy święta, a teraz dostaje kociej mordy bo jej córka daje d--y. Lol #logikarozowychpaskow
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bigos555: oczywiscie ze samo okreslenie slowa "rozpustna" sie zmieniko - ale sam mechanizm okreslajacy to ze dla faceta rozpustna kobieta nie bedzie atrakcyjna jest niezmienny.
Kiedys rozpustna to byla taka co sie oddala przed slubem, dzisiaj to taka co ma co weekend innego w swoim lozlu, ale to nie wazne. Clue jest mechanizm preferencyjny - a on sie nie zmienia.

I ty oprocz tego ze napisales ze sie zmienia, nie
  • Odpowiedz
@bigos555:

Faceci są bardziej puszczalscy. Już to przecież do c---a przerabialiśmy.


Czyli w koncu doszedles do konkluzji ze to uwarunkowania ewolucyjne maja tutaj ostateczne znaczenie. Z poziomu przecietnego sarkazmu udalo Ci sie dojsc do istoty problemu.
  • Odpowiedz
Nastolatkom można zabraniać wielu rzeczy, ale nie można zabronić im randkowania i uprawiania seksu, bo tutaj wjeżdża libido.


@JaniceIsNotFromHere:

Nastolatkowie to przedział 13-19 lat (teens), ewentualnie 11-19 lat. Jak najbardziej można i trzeba zabraniać pewnych zachowań nastolatkom z młodszej części tego zakresu. A libido jest popędem, który trzeba umieć kontrolować i pomijając przypadki patologiczne pokroju hiperseksualności, każdy nastolatek, odpowiednio wychowany, powinien umieć poradzić sobie z kontrolą tego
  • Odpowiedz
naszą obecną cywilizację czeka upadek


@szpongiel: UUU. Musisz szkalować kobiety bo inaczej cywilizacja upadnie. Wielką odpowiedzialność historia złożyła na twoje barki. Miejmy nadzieję, że podołasz zadaniu. Cały cywilizowany świat na ciebie liczy. Nie zawiedź ich.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niebieskatrytytka: oho, kogoś zapiekła dupka. Uderz w stół, a nożyce się odezwą xD
Ja nikogo nie szkaluję. Same sobie umniejszacie będąc rozwiązłym i jeszcze tego broniąc. Kobiety promujące promiskuityzm jako niby siłę kobiet najbardziej szkodzą wam samym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szpongiel: Ależ skąd ten atak. Ja jestem w niebo wzięta, że taki mąż opaczności chwycił ster cywilizacji w swoje ręce. I oczywiście z pokorą przyjmuję fakt, że większa rozwiązłość mężczyzn jest godna pochwały a kobiet, choćby i mniejsza, zasługuje na potępienie. Więc nieś jutrzenkę odnowy cywilizacji a ja zasilę twoje szeregi i dopomogę w szkalowaniu niegodnych niewiast.
  • Odpowiedz