Wpis z mikrobloga

Najgłupsze rady wpajane dzieciom. Ja zaczynam:

-Ciężką pracą ludzie się bogacą
-Nie wyróżniaj się, bądź pokorny
-Dobrze się ucz, dostawaj same piątki to w przyszłości będziesz dyrektorem, a nie robolem co zamiata ulice
-Ustępuj głupszym
-nie reaguj na zaczepki, znudzi im się, zobaczą że nie reagujesz to przestaną
-Słuchaj się starszych, oni lepiej wiedzą, bo swoje przeżyli
-Masz się zająć nauką, a nie swoimi pasjami, bo one ci chleba w przyszłości nie dadzą
-dziewczynom zaimponujesz byciem grzecznym oraz dobrymi ocenami w szkole
-nie pij alkoholu do póki nie będziesz dorosły
-siedź w domu co się będziesz włóczył po nocy po mieście, jeszcze kto cie pobije i okradnie
#depresja #przegryw #takaprawda #ciekawostki #nocnazmiana
  • 28
  • Odpowiedz
- nie stawiaj się ani nie oddawaj tylko idź do pani

- zamiast biegać za piłką lepiej żebyś nad książkami siedział


@Porucznik_Blaze: oj Miras, ile bym dał żeby mnie starzy uczyli że czasem warto być agresywnym, a zamiast tego miałem to co napisałeś + "głupszym się ustępuje" i szantaże emocjonalne.

Imo agresywnego chłopaka trzeba wysyłać od małego na sztuki walki albo piłke żeby mógł jakoś tą agresje pokierować zamiast zabijać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KYK_: w sumie 2 ostatnie nie są takie głupie

@travisbickle1899: IMO faktycznie lepiej bo w wieku nastoletnim nie pije się po knajpach tylko po krzakach xd mnie tam się od tego nic nie stało ale różnie bywa

Ogólnie jakbym miał dać rady jakiemuś 10latkowi to bym mu pokazał ten film:
klamkaodokna - @KYK_: w sumie 2 ostatnie nie są takie głupie

@travisbickle1899: IMO ...
  • Odpowiedz
@KYK_: To ze starszymi powinni wpajać, żeby sie słuchać ludzi, którzy odnieśli w jakiejś dziedzinie sukces bądź są w czymś dobrzy. A nie starszy ma racje i #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@KYK_:

-nie reaguj na zaczepki, znudzi im się, zobaczą że nie reagujesz to przestaną

to jest akurat bardzo dobra rada, tylko trzeba naprawdę w ogóle nie reagować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KYK_: ciężką pracą się ludzie bogacą

A co w tym jest głupiego jest masa ludzi która się dorobiła majątku bo #!$%@?ła cale życie i wiadomo zawsze sie znajdzie jakiś kulczyk czy inny oskarek ale pracowitość chyba nie przeszkadza w życiu i gówniakowi nic sie od takiego myślenia nie stanie
  • Odpowiedz