Wpis z mikrobloga

jak z gwarancją wtedy? Ma to jakiś negatywny wpływ na działanie systemu?


@wdu_pesekur_wawsadztenlogin: zawsze można oddżajbrejkowac. A Kindle dopóki na nich nie usiądziesz się nie psują a złamanie ekranu dupą nie ma nic wspólnego z softłerem

konwersja z EPUB to mniej niż 30 sękund pomijając już to że jak coś jest w EPUB to i tak mała szansa że nie ma w mobi. A jaibreaikowac dla sudoku to xd


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:
@Morf: o ile zawsze wolałem otwarte oprogramowanie to nie widzę sensu robienia z kindla smartfona. No i argument o epubie też do mnie nie trafia bo Mobi praktycznie jest tak samo popularny zwłaszcza w polskich bibliotekach a konwersja pomiędzy nimi całkowicie bezproblemowa i latwa. Innymi słowy na przeciętnym użytkowniku zupełnie nie odbija się brak jednego z tych dwóch formatów. Dużo gorzej już by było z formatem którego konwersja sprawia problem
@lenovo99: jeden z najlepszych sprzętów jakie kupiłem w życiu. Tylko musisz uważać na ekran, bo jest dosyć delikatny. Ale widzę że masz od razu etui więc powinno być ok.
Ja miałem wcześniej Paperwhite 3 i uszkodziłem go chyba w najgłupszy możliwy sposób. Ja nie używam takiej kabury, tylko takie etui że jak kończę czytać to wsuwam, zamykam zamek i tyle. Akurat jednego dnia tego nie zrobiłem, przebierałem się i rzuciłem paskiem
@doloeop: Paperwhite tyle zawsze stały, wersje podstawowe (gdy ja kupowałem, nie posiadały podświetlenia, nie wiem jak teraz), chodziły właśnie po ok 90euro. Mówię oczywiście o nówkach z amazona : )