Wpis z mikrobloga

@rales nie lubię takich młodych gówniarzy, którzy uważają że mają talent i #!$%@?ą naukę. Ok, polski system edukacji to kuriozum, ale mimo wszystko wypadałoby się choć odrobinę przyłożyć do ocen żeby później nie okazało się, że nie będą mieli wykształcenia i będą zwykłymi pustakami. Pasja musi iść zassze w parze z nauką i ew. Rozwojem fizycznym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@ProfesorDynamo: Może nie ma talentu do nauki, ale ma talent do muzyki i go wykorzystuje. Zapewne nie jest to łatwe w takim wieku, aby prowadzić karierę, robić piosenki i grać koncerty i znaleźć jeszcze czas na naukę. Nie widzę w tym nic złego. Skoro tak chcę zarabiać na życie i to jest jej pasja to dlaczego ma to zaniedbywać tylko po to, aby zdać szkołę, która w jej przypadku i tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1172
@proximacentauri: @ZeT_: @ProfesorDynamo: tu nie chodzi o to, że ona jest na tyle głupia. Chodzi o to, że on się podstawówce musiała połączyć lekcje śpiewu, rytmiki, skakania na #!$%@? i nie wiadomo co jeszcze ze standardowymi lekcjami w szkole. Sam miałem na tyle dużo zajęć że wiem o czym ona mówi. A tytuł wyrwany z kontekstu wiadomo po co, żeby przybyło wyświetleń.
@ProfesorDynamo zrozum że ciężko jest pogodzić ambicje życiowe ze szkolnym betonem, kiedyś byłem zagrożony z matmy tylko dlatego że wylądowałem w szpitalu na miesiąc i nie napisałem 2 sprawdzianów za co mi chora baba postawiła zaoczne jedynki, pech chciał że w całym semestrze były tylko 3 oceny (nie wiem jak to możliwe ale mnie nie pytajcie miałem 10 lat) z czego miałem 3 i 2 pały i mi groziła że mnie nie
@Kasia123456789 po co tłumaczysz i tak nie dotrze. W tym kraju jak ktoś osiąga jakiś sukces to się staje wrogiem publicznym, a karierę się robi albo dzięki ustawionym starym albo dzięki szczęściu.
Dla przeciętnego Polaka jest nie do przyjęcia, że żeby zrobić karierę w wieku 15 lat, to trzeba było ciężko ćwiczyć i harować od najmłodszych lat.

"W ogóle co gówniara jakaś będzie się wymądrzać, nic o życiu nie wie. Za naukę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rales: W ogóle ta typiarka muzycznie jest głucha jak pień, słyszałem ją kiedyś na żywo w tv na jakiejś gali to myślałem że ktoś w tle się znęca nad zwierzętami. xD