Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ediz4: a skąd wiesz czy ona ma plan b czy nie? XD to, że nie będzie zarabiać już na muzyce to nie znaczy, że nie będzie mogła nie wiem zarabiać na przykład na ubraniach albo kosmetykach xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ediz4: zakładam, że wnioskujesz to po clickbaitowych tytułach. Możesz w takim razie podać jakaś wypowiedz, która masz na myśli?
  • Odpowiedz
@rales: Mówcie co chcecie ale za nic bym nie wrócił do podstawówki xD Właśnie skończyłem #techbaza i poza pierwszą klasą która była przedłużeniem gimbazy to technikum w porównaniu do podstawówki to pikuś. Tylko podstawowe przedmioty + lekcje zawodowe, prac domowych nie było albo bardzo rzadko. A w podstawówce? Jakieś gówno przedmioty typu właśnie pszyrka, nudne wierszyki na pamięć z polskiego a pracy domowej w jednym tygodniu miałem tyle
  • Odpowiedz
@TheFlashes: ja właśnie kończę studia, młody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I powiem ci, że jak dla mnie studia to 100x lepszy etap edukacji niż podbaza, gimbaza czy licbaza.
Oczywiście jeżeli studiujesz to co cię interesuje.
Byłeś humanistą i poszedłeś na wydział humanistyczny? Zatem to koniec kutangensów, c2h04, amperogodzin itd.
Byłeś ścisłowcem i poszedłeś na polibudę? Zatem to koniec pana tadeusza, wierszów na pamięć itd.
Byłeś sportowcem i poszedłeś na awf? Teraz 80% twoich zajęć na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZeT_: No tak, ale potem będzie mówiła do swoich fanów z pełną powagą i wielkim przekonaniem, że skoro mycie rąk zmniejsza ryzyko infekcji wirusem to trzeba jeść mydło.
  • Odpowiedz
@rales: całkiem zrozumiałe. Wielu ludzi, w tym ja, zaczęło pracę na pełen etat przed zakończeniem studiów i ich nie ukończyło z wielu różnych powodów. Brak motywacji, bo kasa już się zgadzała, brak czasu, bo trzeba się dokształcać w robocie itd.
Jakbym w podstawówce zaczął grać w reklamach Playa to pewnie też by mi się nie chciało uczyć...
  • Odpowiedz