Wpis z mikrobloga

Uważam, że dla wielu dorosłych skończenie podstawówki to byłby hardkor, tym bardziej dla wybrańców narodu w Sejmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Djuk94: ja miałem lekcje w szkole do 14 dzień w dzień, potem po południu do rozłożenia takie rzeczy jak:
3x treningi 1.5h piłka nożna
2x 60 min gitara w szkole muzycznej
2x 45 min kształcenie słuchu
45 min audycje muzyczne
Angielski prywatny
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
ja miałem lekcje w szkole do 14 dzień w dzień, potem po południu do rozłożenia takie rzeczy jak:

3x treningi 1.5h piłka nożna

2x 60 min gitara w szkole muzycznej

2x 45 min kształcenie słuchu

45 min audycje muzyczne

Angielski prywatny 60 min
  • Odpowiedz
A po jakiego ona ma się przejmować nauką skoro za jeden koncert kosi sobie tyle co przeciętny Janusz zarabia w rok. Też bym miał #!$%@? w szkołę. Skoro ma talent do czegoś to go wykorzystuje i pokazuje światu i bardzo dobrze.


@ZeT_: skąd przekonanie że zawsze będzie kosić ten hajs? co wtedy będzie robić jak się zakręci złoty kurek? pójdzie na kasę do biedry?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ediz4: uwierz mi, że jej menadżerowie dobrze zatroszczą się o to, aby przynajmniej przez najbliższe kilka lat jej zarobki nie malały, a były jeszcze większe. Przemysł muzyczny to ogromne pieniądze i oni dobrze wiedzą co robić, by ich nie zabrakło( ͡° ͜ʖ ͡°) Z samego sklepu pewnie na miesiąc zarabia tyle co Janusz w januszexie przez kilka lat jak i nie więcej. Nawet jak za kilka
  • Odpowiedz
@rales powiem Ci że przedlem podstawówkę, liceum i studia i nie wytypowałbym, że gdzieś było najciężej. Na dany etap mojego życia, przejście każdego z tych poziomów było nie lada wyzwaniem.
  • Odpowiedz
uwierz mi, że jej menadżerowie dobrze zatroszczą się o to, aby przynajmniej przez najbliższe kilka lat jej zarobki nie malały, a były jeszcze większe. Przemysł muzyczny to ogromne pieniądze i oni dobrze wiedzą co robić, by ich nie zabrakło( ͡° ͜ʖ ͡°) Z samego sklepu pewnie na miesiąc zarabia tyle co Janusz w januszexie przez kilka lat jak i nie więcej. Nawet jak za kilka lat przestałoby o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ediz4: dlatego ważne jest, aby nie zwariować od tego, mieć kogoś kto będzie cię sprowadzał na ziemię jak ci odwali i umieć zarządzać pieniędzmi. To co będzie z nimi robić to bedzie już od niej zależeć, jeżeli będzie rozwalać pieniądze i zbankrutuje to będzie jej wina, ale na tą chwilę nie wiesz czy tak będzie czy nie. Na razie to i tak nie są jej pieniądze tylko jej rodziców.
  • Odpowiedz