Wpis z mikrobloga

Słucham sobie z rana #muzofm i zadzwonili z okazji 35 urodzin do jednego takiego gostka. I czego się o nim dowiedziałam, z listu jego partnerki zyciowej:
- jest introwertykiem i nienawidzi rozmawiać z ludźmi. Dlatego ze swoim najlepszym przyjacielem rozmawia co 3 miesiące hehe,
- mentalnie ma 80 lat, bo wszystko mu przeszkadza. W tym dźwięk spuszczanej wody. To on jest tym sąsiadem, który przegania dzieci z podwórka, bo hałasują, hehe
- jak wróci do domu to pewnie ją zabije za tą wiadomość do radia,
- jest pantoflarzem hehe, wszystkie decyzje ona podejmuje. Jak się kłócą to tak naprawdę ona się kłóci sama ze sobą, bo on się nie odzywa,
- jest zakręcony na punkcie swojego samochodu marki Volvo rocznik 90 któryś. A po czym to poznać? Bo jak coś się w nim zepsuje, to jest obrażony na cały świat hehe.

W pewnej chwili to zrobiło mi się go żal, po niby urodziny, partnerka chciała go zaskoczyć (?) a nie usłyszałam o nim żadnej pozytywnej informacji właściwie. Tak słabo trochę, albo może gostek taki jest, ale nie wiem po co w takim razie dzwonić do radia xD

#gownowpis #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 12
- jest introwertykiem i nienawidzi rozmawiać z ludźmi. Dlatego ze swoim najlepszym przyjacielem rozmawia co 3 miesiące hehe,

- mentalnie ma 80 lat, bo wszystko mu przeszkadza. W tym dźwięk spuszczanej wody. To on jest tym sąsiadem, który przegania dzieci z podwórka, bo hałasują, hehe

- jak wróci do domu to pewnie ją zabije za tą wiadomość do radia,


@Virino: Jakbym o sobie czytał
- jest introwertykiem i nienawidzi rozmawiać z ludźmi. Dlatego ze swoim najlepszym przyjacielem rozmawia co 3 miesiące hehe,


@Virino: no to telefon z życzeniami z radia to najlepsza rzecz, jaka mogła się przytrafić XD
@mutozostaw: Wiesz, może są inne cechy które posiada i za które ona sobie go ceni. Pomyślałeś o tym? A to, że w radiu powiedziała o takich rzeczach, które no stawiają go w świetle zgryźliwego człowieka w średnim wieku wcale nie oznacza, że cały czas taki jest i pewnie według jej to było dosyć śmieszne. Sam bym się w sumie uśmiał.
@BigDaddyy: być może tak jest, ale żeby to jakoś fajnie wyszło, to powinno być przeplatane. A nie przedstawienie cechy i od razubjej negatywna charakterystyka. Nie było czegoś, co to zrównoważy i zamieni w sympatyczne żartowanie.
@Thachi: no ale niecelowo wymuszają Twoją uwagę i to, że dzieci hałasują na podwórku to nic dziwnego. Może życie na osiedlu nie jest dla Ciebie ¯_(ツ)_/¯