Wpis z mikrobloga

Czy miał ktoś z was doświadczenia z deską turystyczną stand up paddle X100 11' ITWIN z #decahtlon?

Czy taka deska będzie spoko na początek? W Lidlu widziałem o połowę tańsze deskę CRIVIT (znaczy widziałem w sklepie #lidl) i zastanawiam się czy różnica między nimi jest bardzo duża?

#woda #sup #kiciochpyta

@LucaJune czy ty coś wybrałeś bo czytając tag widziałem, że się zastanawiałeś.
MG78 - Czy miał ktoś z was doświadczenia z deską turystyczną stand up paddle X100 11'...

źródło: comment_1590671874keWaGLb7D11UUJ2MZDIVoA.jpg

Pobierz
  • 21
@MG78: Nic nie wybrałem jeszcze bo nawet nie było jak iść nad jezioro. Ale z tego co czytałem jakieś fora i opinie to ta z Lidla jest porządna.
W decathlonie sprawdź dokładnie do jakiej wagi się nadaje, mi tam mało która pasuje bo 100kg here.

Ja postanowiłem że pójdę nad jezioro gdzie jest wypożyczalnia i tam się przekonam na własną rękę.
@MG78: a to Ci gratka, ja też miałam tam wyjechać na deskę między innymi, 24 czerwca, ale odwołane ze względu na koronę. Może uda się jednak pojechać w innym terminie. Bardzo bym chciała. W każdym razie miłej zabawy, widoki mogą być nieziemskie :)
@blond_lok: Dziękuję! Jadę w znane miejsce, byłem tam w zeszłym roku przez 3 dni jak robiłem mały miesięczny trip samochodowy.

To miałbyś wyjazd, na który miałem zabrać rodziców i mamę różowej mieliśmy wrócić 26 maja ze Stanów i chcieliśmy ich wziąć na takie wakacje w ramach rekompensaty za brak tradycyjnego ślubu i wesela ale przez koronę też ich nie biorę :(
@MG78: eeh wszystkim ta korona popsuła plany :( ale pocieszające jest to, że powoli wszystko wróci do normy, a co się odwlecze, to nie uciecze :) Zazdroszczę urlopu już teraz i tak :D Ja jeszcze w Chorwacji nie miałam okazji być, dlatego byłam napalona jak szczerbaty na suchary, ale co tam, czekam na sierpień może wrzesień xd Pewnie fotki jakieś wstawisz i relacje, z chęcią lookne jeśli będzie to opis pod
@klepie-biede: Kupiłem mistrala z Lidla. Pływałem na niej po jeziorze i po morzu na nie dużych falach. Na jezioro wziąłem na pokład 5-letnie dziecko. Po morzu troszke serfowała na większych falach. Wszystko ok. Deska stabilna. Wiosło nie skraca się samoistnie ani nie obraca, no może minimalnie czasem, ale to nie jest problem. Pompka dobrej jakości, chyba będzie też pasować do kite'a. Nie testowałem tego siodełka do kajaka, ani podwójnego wiosła. Składanie