Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@gumpa_bobi: Też miałem jednego kumpla z którym łącznie przeżyłem 7 stłuczek i prawie nigdy nie była to jego wina ale jakoś nigdy nie miałem żadnej stłuczki z nikim innym, dziwne xD Zakładam czas reakcji na poziomie 5 sekund albo po prostu jesteś #!$%@? który widząc jak ktoś wyjeżdża to zamiast zwolnić dodajesz gazu, bo masz pierwszeństwo. Na pewno, o ile nie baitujesz, to nie jest normalne i to nie jest kwestia
@gumpa_bobi:

Wypadków mam średnio jeden na rok xD


Może jesteś po prostu debilem i nie dostrzegasz, że to trochę często

Mordy wyjechał mi ze swojej posesji jakimś Q4 Audi czołgiem suwem i nie miałem jak ominąć xD wina jego ewidentnie


Być może jak byś nie #!$%@?ł to by cię zdąrzył dostrzec na czas, a ty miałbyś czas się zatrzymać. Sam ten tekst pokazuje, że nie masz kompletnie wyobraźni, więc za kółkiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EvillPure: @FredzIo: @starypijany123: @stormkiss: @GaiusBaltar: @Profil_Internetowy: @peszmerd:


Mordy wyjechał mi ze swojej posesji jakimś Q4 Audi czołgiem suwem i nie miałem jak ominąć xD wina jego ewidentnie


Policja wezwana bo auto które prowadziłem nie moje i jego też z leasingu więc policja konieczna wina oczywiście typa z audi


Wypadków mam średnio jeden na rok xD

@gumpa_bobi: srednio jeden na rok? To jestes zjebem co
@yebadlo: to zamowcie sobie samochód zastępczy w ubezpieczalni. To nie najemca jest odpowiedzialny za utracone korzyści lecz sprawca szkody i jego ubezpieczyciel. Nawet jeżeli takie postanowienie się znajduje w umowie to jest ono po prostu nieważne.
@karta_z_debetem miałem kiedyś sytuacje że gość miał dzwona, wziął PZ z serwisu który naprawial, jechał już po odbiór swojego i musiał oddać zastępczy z pełnym bakiem. Pracownik stacji zalał złe paliwo, oczywiście laweta czyszczenie baku itp na koszt oc stacji, ale serwis chciał od klienta hajs za przestój auta, a żadna ubezpieczalnia czegoś takiego nie chciała już opłacić, więc serwis ścigal o to klienta