Wpis z mikrobloga

@fizycznyrobol: @michal1020: @blazej89: Miałem focusa mk1 1.6 benzyna przez 8 lat, był moim drugim w życiuautem, ekstra jeździł, nie stanął nigdy w trasie, ale wymienione tu awarie miałem wszystkie- czujnik prędkości, cewka, wycieraczki, krokowy. Pała mi też maglownica, chyba nawet dwa razy. Oczywiście, wszystko na przestrzeni lat, miałem go z 2000 roku, jeździłem nim 2009-2017. Pod koniec żywota jeszcze mu pompka paliwa padła, żarł olej, ale swoje przejechał, w
@Skibidi: użytkuję taką własnie fokę jako drugie auto, w takiej samej budzie i kolorze. Silnik 2.0 zetec z gazem, nikt temu silnikowi nie powiedział że z gazem źle pracuje i taki nieświadomy że ma się wysypać zrobił już 320k kilometrów, z czego jakieś 160k z gazem własnie. Z rzeczy które mi bardzo się podobają to to jak dobrze manewruje sie tym samochodem w mieście (zwrotny) i to jak niesowicie wydajną ma
@Skibidi miałem prawie identycznego, dobrze wspominam, fajnie się prowadził, nieźle wyglądał, audio też dawało radę. Z minusów to pamiętam, że żarówki trzeba było często wymieniać.
@blazej89: wymieniałem 2 razy silnik a potem sprzedałem. Liczy się? Jednak coś w tym prawdy jest. Owszem można nadlewac gniazda ale to mało warte. Jedynie się cieszyć jak działa. Obecnie mam inny samochód z silnikiem 1.6 k4m który od zawsze do gazu był zdatny.