Wpis z mikrobloga

@becvvv ja mam salon 23m2 w bloku i to jest tak w sam raz na blok. Tu masz 23m2 na salon, jadalnie i kuchnie. Ciasno. 3 pokoje ale to tak na sztukę żeby były 3. Wedlug mnie średni ten salon. Chyba że mieszkanie dla singla lub Max 2 osób to może być.
@becvvv: Z jednej strony tragedii nie ma, ale na wizualizacjach zawsze jest to tak przedstawione. Jakbym mial doradzic, to poszukaj czegos w bardziej kwadratowym ksztalcie, z aneksem na scianie lub w rogu (wtedy mozna fajna wyspe dorzucic, tutaj masz albo polwyspe odchodzaca od blatu kuchennego, albo stol jadalniany)
@becvvv wizualka niby spoko, ale zobacz ile jest sztucznych punktów światła. Jak zostawisz tylko okno to w bardzo słoneczny dzień będzie ciemno.
@becvvv: rozrysuj z wymiarami, zwsłzaszcza salono - kuchnię i łazienkę (czy zlew nie będzie nad kibelkiem hehe).
Myślę że salon da się fajnie zaaranżować, ale tutaj dużo zależy od szczegółów. Ja mam salon z kuchnią na ~30m i mieści się jeszcze "aneks biurowy", jestem bardzo zadowolony.
Salon ciemny jak cholera, imho największy minus.
@becvvv: Mi się osobiście nie podobają takie aneksy, co innego kuchnia w jakiejś wnęce. Druga sprawa to brak okien - po pierwsze ciemno a po drugie to jednak w kuchni okno potrzebne. Dla siebie bym nie kupował chyba że nie byłoby innych opcji.