Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jak odróżnić zwykłe spotkanie od randki? Umiem powiedzieć różowej coś na kształt: "chciałabyś iść na p--o/drinka wieczorem?" i całkiem często odpowiedź jest pozytywna. Niemniej praktycznie nigdy nie ma żadnych "romantycznych" sytuacji, nie mówiąc już o pocałunkach. Ot, idę na tego drinka i gadam sobie z loszką. O co tu chodzi? O mordę? xD
#blackpill #redpill #podrywajzwykopem #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ece2e9bb940832ef250eb5a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Jezeli zapraszasz je na drinka,kawe i sie zgadzaja, to raczej na 99% randka, a nie "przyjazne spotkanie". Tak robia normalni faceci - proponuja niezobowiazujace wyjscie na drinka, zeby w razie czego kazda ze stron mogla sie bezpiecznie wycofac.

Wykopki to pewnie juz po pierwszym spotkaniu planuja rodzine i kupno mieszkania na kredyt, ale to tak nie dziala.

Nie wiem kim jestes, ale wydaje mi sie, ze musisz byc przystojny
  • Odpowiedz
LuksusowyKondon: @Boroova:

Jezeli zapraszasz je na drinka,kawe i sie zgadzaja, to raczej na 99% randka, a nie "przyjazne spotkanie".


przeciez to tak naprawdę nic nie znaczy, że zgadzają się z nim gdzieś wyjść. Równie dobrze mogą to odbierać jako "przyjazne spotkanie" wazna by była reakcja ich na działania OPa typu dotyk, próba pocałunku czy tez jesli same zaczełyby tam
  • Odpowiedz
ryszardlubicz: @Boroova: Ci wyjaśniła o co kaman, pierwsze spotkanie na rozpoznanie, drugie na potwierdzenie + można jakiś ruch wykonać bo jak panna jest chętna to nie będzie dramy. Na trzecim musowo zapraszasz na kwadrat, jak nie chce lub sie wykręca to kończysz znajomość i lecisz z następną. To jest obecny standard a nie jak spotkanie u ciotki swatki i pięć mięsięcy podchodów do pieroga. Kobieta jak Cię chce to
  • Odpowiedz
@Boroova: Miałem se darować i nic nie pisać ale r---------a mnie używanie słowa "męski" albo "nie męski" wszędzie tam gdzie babom pasuje- przestańcie oceniać czyjąś męskość bo nic o niej nie wiecie :D Przestańcie wgl. używać tego słowa bo reakcją będzie używanie słowa "kobiecość" w mało przychylnych sytuacjach. Przyjemnie by Ci było jakbym napisał, że może na spotkaniach jesteś mało kobieca?
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: A Ty jesteś nie męski bo zacząłeś zdanie od małej litery :P To oczywiście żart, ale dochodzi do podobnych skrajności kiedy kobiety chcą oceniać czyjąś męskość. BTW nie użyłem słowa "przyjemność" w moim wpisie także nie wiem o co chodzi.
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: Nie wiedziałem, że bijesz do takiej oczywistości jak szacunek dla 2 człowieka, ale skoro to nie oczywiste to może wytłumaczę, że nazywanie kogoś mało męskim lub kobiecym jest obraźliwe. Rozumiem, że w Twoich patologicznych standardach mogłeś nie doświadczyć empatii także to dla CB ciężkie do zrozumienia.
  • Odpowiedz
@Perthro: Skoro dajesz sobie wmówić co jest według kogoś męskie a co niemęskie zamiast samemu stanowić o swojej wartości jako mężczyzna to zastanów się kto tu jest ofiarą losu albo skoro tak bardzo lubisz to określenie to kto tu jest niemęski? :D
  • Odpowiedz