Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jak odróżnić zwykłe spotkanie od randki? Umiem powiedzieć różowej coś na kształt: "chciałabyś iść na p--o/drinka wieczorem?" i całkiem często odpowiedź jest pozytywna. Niemniej praktycznie nigdy nie ma żadnych "romantycznych" sytuacji, nie mówiąc już o pocałunkach. Ot, idę na tego drinka i gadam sobie z loszką. O co tu chodzi? O mordę? xD
#blackpill #redpill #podrywajzwykopem #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ece2e9bb940832ef250eb5a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nestorm: Niczego sobie nie daje wmówić tylko rozumiem o co chodzi. Ty za to nie rozumiesz praw naturalnych które kobiety mają instyktownie zakodowane bo są łącznikiem ludzkiego gatunku z naturą. Dlatego wykopki nie ruchają bo nie kumają o co chodzi. You are nice but you don't get it Bruh. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Perthro: Odniosłem się tylko do używania słów kobiecy / męski a zachowania OPka nie określał bym tymi przymiotnikami. Nie napisałem nigdzie, że porady są złe także chyba za szeroko interpretujesz moją wypowiedź.
  • Odpowiedz
@Nestorm: O co Ci właściwie chodzi zatem? Nie mam na celu obrażać kogokolwiek tylko zwracam uwagę na infantylność oraz ciężki autyzm jaki panuje pod tagami redpilowymi na wykopie. Do tego dochodzi skrajnie pietystyczny stosunek do poszczególnych, wybranych zależnie od osobistej strefy komfortu fragmentów redpilla i mechanizmów przez niego opisywanych. Podczas gdy w całej tej prakseologii (nie ideologii czy samej tylko teorii) chodzi o to żeby rozumieć przedewszystkim emocjonalną, pierwotną naturę
  • Odpowiedz
@Perthro: Chodzi mi tylko o to, że kobiety bardzo lubią określać jakąś negatywną cechę osobowości jako niemęską i przez to rozumie się jakoby facet był niedojrzałym chłopczykiem. Najgorsze, że jest to używane w bardzo trywialnych przypadkach jak np. "facet zaczyna się od 180cm" dla tego uważam, że takie nazywanie może być bardzo krzywdzące i niesprawiedliwe. Co do ludzi tutaj na tagach to rozumiem o co Ci chodzi, niektórzy zbyt szczegółowo
  • Odpowiedz