Wpis z mikrobloga

Nadszedł czas na kolejne #rozdajo
Tym razem #rozdajo dla tych co nie lubią zaparowanych okularów ( ͡ ͜ʖ ͡)
Własnoręcznie wykonane etui na okulary korekcyjne jak i przeciwsłoneczne. Rozmiar nie ma znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jak widać etui pasuje do okularów o różnych rozmiarach, nawet dla różowych pasków.
Etui można przyczepić na pasku do spodni (Zdjęcie w komentarzach). Jest również możliwość przyszycia zaczepu dla smyczki.

Zapraszam również do polubienia mojej strony na fb gdzie będę się chwalił najnowszymi wyrobami. Nie wykluczam również #rozdajo na fb więc zapraszam do śledzenia.
https://www.facebook.com/MKCraft-100734768324165/?modal=admin_todo_tour

Losowanie odbędzie się przez #mirkorandom 29.05.2020 o godzinei 19:00. Zielonki biorą udział, ale tylko konta stworzone przed opublikowaniem tego posta. Przesyłka przez #paczkomaty na mój koszt.

#leatherworking #chwalesie #modameska #modadamska
CasualMirek - Nadszedł czas na kolejne #rozdajo 
Tym razem #rozdajo dla tych co nie ...

źródło: comment_15905673365TMb5jI3QDLmJpY4f5paq6.jpg

Pobierz
  • 20
@agaja: Jeżeli ktoś nie ma wady tak dużej, że bez okularów potyka się o nogi to myślę, że pomaga :D Dołączane oryginalnie etui do okularów są zazwyczaj duże i ciężko je schować do kieszeni. Tutaj dzięki możliwości przypięcia do paska znika ten problem. Sam jak gdzieś idę w maseczce to muszę zostawiać okulary w mieszkaniu, a mógł bym je w ten sposób mieć przy sobie i nie wracać się do mieszkania
@yeloneck: właściwie to opcjonalna rzecz :D nie trzeba nosić przy pasku. Ktoś kto zamówi może wybrać czy chce po prostu same etui. Chodziło mi tylko i wyłącznie o to, żeby tych okularów nie nosić w ręce, i żeby nie trzeba było mieć przy sobie torby/plecaka na ich schowanie