Wpis z mikrobloga

Ostatnio w sumie się przywitałem, ale post był apelem o pomoc, tak więc witam jeszcze raz. Od prawie roku was tutaj podglądam, a od siebie nic nie wnoszę i postanowiłem, że trzeba to zmienić. Trochę zapachów znam, kilka posiadam i z chęcią się podzielę opinią o niejednym z nich.
Tam była perfumeria, po maturze chodziliśmy na flakony( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
Pobierz
źródło: comment_1590518940u94tBI32AukidIEM4EFQDY.jpg
  • 39
@Szymek7257: Może zacznę od tego,że nie mam daru do opisywania zapachów. Na ogół lubię kwiatowe zapachy; hommage jest bardzo fiołkowy- dla niektórych aż za bardzo. Nie licząc otwarcia to hommage jest fiołkowo drzewny jak dla mnie, przy czym w żadnym razie nie jest ostry czy też inwazyjny mimo że w bazie da się czuć oud(chyba jedyna nuta obok irysa i wanilii którą zawsze wyczuję). Dla mojego nosa jest taki kwiatowo-gorzko-świeży jeśli
@Szymek7257: W żadnym razie nie są podobne w moim mniemaniu. D unsoir to masz taką świeżą mokrą różę z krzaków, która w raz z rozwojem na skórze robi się ostrzejsza. Jedyne podobieństwo jakie mogę wysnuć to takie, iż oba zapachy są relatywnie eleganckie w moim mniemaniu, czy też nadające się do białej koszuli jeśli mogę tak to określić.