Wpis z mikrobloga

@Thachi: tego to nie wiem.
Ale mogli chcieć seksu, a potem związku. A ona tyljo seksu. Tu mi się ciężko ustosunkować do szczegółów technicznych, bo seks bez zaangażowania to totalnie nie moja bajka.

Ale po prostu irytuje mnie, że jeżeli kobieta ma więcej partnerów, to MUSI być z nią coś nie tak, bo przecież kobieya nie może lubić seksu, ale musi chcieć usidliv faceta i od razu soe hajtać, jakby jedynym
@agaja:

Ale po prostu irytuje mnie, że jeżeli kobieta ma więcej partnerów, to MUSI być z nią coś nie tak, bo przecież kobieya nie może lubić seksu, ale musi chcieć usidliv faceta i od razu soe hajtać, jakby jedynym celem i marzenia kobiet musiał być związek.


I jest z nią coś nie tak, bo kobiecie łatwiej jest o seks i takie zachowanie świadczy o braku szacunku do własnego ciała i przyzwalanie
@Agatk dla jednych dużo, dla innych nie. Myślę, że powinnaś mieć wywalone na to, co ludzie myślą o tym. Jeśli ktoś na tej podstawie ma Cię oceniać, to szkoda zachodu.
Część mężczyzn pewnie zniechęci, ale podobnie część kobiet zniechęciłaby odwrotna sytuacja. Żyj tak jak lubisz, sypiaj z tyloma, z iloma masz ochotę - nikt za Ciebie życia nie przeżyje.
pytasz o to najbardziej stulejarskie miejsce w polskim, a może i światowym, internecie? xd


@Kowixx: uważasz że to okej dyskryminować ludzi za posiadanie preferencji co do charakteru aktywności seksualnej potencjalnej partnerki? Wiedziałem że znajdą się takie mało przemyślane komentarze ale chcę je zrozumieć.

Są dwie opcje, pierwsza - uważasz, że posiadanie wielu partnerów seksualnych (a szczególnie jedynie seksualnych) o niczym nie świadczy (co jest choćby psychologicznie nieprawdą, bo może świadczyć np.
dla jednych dużo, dla innych nie. Myślę, że powinnaś mieć wywalone na to, co ludzie myślą o tym. Jeśli ktoś na tej podstawie ma Cię oceniać, to szkoda zachodu.

Część mężczyzn pewnie zniechęci, ale podobnie część kobiet zniechęciłaby odwrotna sytuacja. Żyj tak jak lubisz, sypiaj z tyloma, z iloma masz ochotę - nikt za Ciebie życia nie przeżyje.


@yoreciv: pełna zgoda, o ile gdy trafi w końcu na takiego co wyrazi
@dupa_karuzela: ale do kogo Ty piszesz? xD
Ja od wielu lat jest w związku z pierwszym partnerem.

Nie zgadzam się jednak z poglądem, że ciało to waluta. Od tego bardzo prosta droga do instrumentalnego traktowania seksu i manipulowania nim.
Seks to czynnośc, która wykonywana jest przez dwie osoby. Kobiety też mogą go lubić i czerpac z niego przyjemność. To nie jest zarezerwowane dla mężczyzn.