Wpis z mikrobloga

@Felixu: chciałabym związek, ale osoby z mojego otoczenia nie traktują mnie poważnie, a będąc szczerą wobec nowych osób mam wrażenie, że je zniechęcam...
  • Odpowiedz
@Kowixx: @Agatk: kieruję się taką logiką, że brzydkie "laski" poza dupa nie mają nic do zaoferowania. I tylko desperat się z kimś takim wpakuje w związek.
Spoko. Wypok jest pełen przegrywow, spermiarzy, koniobijcow - ale obleśnych loch z nadwagą i zwichrowaną psychiką też tutaj nie brakuje.
  • Odpowiedz
@Agatk: wiem dlaczego tak jest. Faceci wiedzac ze lubisz sie ruchac i jesteś idealna kolezanka do szybkiego seksu obawiają się że będąc w związku z Tobą beda sie musieli prosić o seks itp i beda czuli upokorzenie ze inni dostawali seks od razu bez odstawiania cudow na kiju a ten gosc ze związku bedzie frajerem do stabilizacji
  • Odpowiedz
@Kowixx: Zalezy od filozofii zyciowej jaka kazdy wyznaje. Ale dla mnie to naprawde DUZO. Jakos nie uwierzylbym ze taka kobitka cokolwiek czula do typow z ktorymi sie kochala co jest dla mnie po prostu obrzydzajace.
  • Odpowiedz
wrzucanie aktów do portfolio modelki to puszczalstwo? xd


@Kowixx: moze nie ale z tego co piszą fotografowie to modelka lubi dać dupy za zdjęcia, uważasz to za normalne?
  • Odpowiedz