Wpis z mikrobloga

@lukaszzz: Ale pytanie brzmiało "co w zamian?" ¯_(ツ)_/¯


@Nitro_Express: no widzisz, tlumacze Ci ze podroz to srednia altenatywa bo nie potrzebujesz slubu by jechac w podroz, za to potrzebujesz slubu by organizowac wesele. Szukam rownie angazujacego pomyslu na swietowanie wstapienia w zwiazek malzenski co wesele i ciezko mi znalezc. Jedynie luzna zabawa w ogrodzie z basenem wpasowuje sie w konwencje...
@j3sion:

> znam co najmniej 3 osoby które zrobiły to nie z klucza. 1. Trek po Bieszczadach 2. Wycieczka na Hawaje ok. 15 osób.

>3. Objazd po Australii na kilka aut.

>4. Ślub w domu i podróż po Ameryce Południowej.

>Zakładam że żadne z nich nie wydało więcej niż standardowo na polskie wesele się wydaje.


Co w tym złego, ze wesela są podobne do siebie? Ujmuje to tym wydarzeniom?

To co
@Iskaryota: polskie wesela to największa wiocha chyva tylko po ruskich. "piękna" panna młoda w sukience kopiuj wklej, orkiestra z tanim dicho, te wszystkie nie pijemy wcale i inne przyśpiewki rodem z chłopów, pijane wujki Mariany z bebechami na wierzchu już koło 20, ciotki Grażynki w tych ich garsonkach z brokatami, druzbowie latający z wódką, ach i cudowny piękny pierwszy taniec który wygląda jak zawody w szachy dla debili i sesja w
I jednymi i z drugimi się zgadzam, ale zrozumieć jednego nie mogę, czemu znowu się kłócicie o to samo?
Nie lepiej żyć po swojemu i nie mieć problemu do tego jak żyją inni?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Iskaryota: bardzo mnie to zaskoczylo gdy zaczelismy z (wtedy jeszcze) narzeczona szukac sali na wesele. Chcesz od brzuchatego Janusza wynajac sale weselna i zostawic u niego kilkanascie/kilkadziesiat tysiecy? Janusz ma Cie w dupie, nie odbiera telefonu, nie oddzwania mimo ze obiecywal. Do tego nalicza Cie np za pokrowce na krzesla osobno. Oczywiacie sa miłe wyjatki, ale ogolnie ha tfu na te branze.
@AndriejCh: oczywiscie dla wykopkow wesela be, bo albo ich nikt nie zapraszal, albo zapraszal z mamusiami i potem siedzieli cale wesele w swoim przykrotkim krawacie i memlali kotleta w mordzie patrzac w talerz i zastanawiajac sie kiedy moga wrocic do domu grac w GTA.

Wiadomo, ze wszystko co normalne w spoleczenstwie bedzie takich taboretow smieszylo. Klasyczne wyparcie.