Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem powszechnego wyśmiewania przegrywów przez normictwo, kiedy taki przegryw chciałby mieć dziewczynę, która będzie dziewicą. Wytłumaczcie mi proszę, co jest dziwnego w tym, że np. ja mając 22 lata, w odróżnieniu od znacznej większości dziewczyn w moim wieku nigdy nie uprawiałem seksu (i raczej nie zamierzam), też chciałbym mieć dziewczynę, która tego nie robiła.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #depresja #feels #gownowpis #rozowepaski #zwiazki
  • 50
@Prekursor myślę, że zdecydowanie najlepiej rozpocząć inicjację seksualną z kimś kto tak samo dopiero zaczyna, miałem to szczęście, że mi się to udało i teraz nie wyobrażam sobie innego scenariusza, że przychodzę taki ja jak zmokły upośledzony pies spod budy, co nigdy nie całował i nie ma doświadczenia i zaczynam życie z różową, która niejedną miała przygodę i jest w tym obcykana, osobiście czułbym się z tym źle
@Elmirka16: Nie trudniej niż prawiczkiem. Przy czym dziewictwo jest bardzo szanowane w wielu kręgach. Mnie mój stan bycia prawiczkiem nie przeszkadza w żadnym stopniu, gdyż jestem aseksualistą, ale tu chodzi o sam fakt.
@Elmirka16: Tak. Pierwsza sprawa jest taka, że ja czułbym się w tej sytuacji niekomfortowo, że miałaś kogoś przede mną, kto w tobie był. Druga, jeśli nie jesteś dziewicą, to raczej nie chciałabyś być z kimś kto seksu do życia nie potrzebuje (ale to tylko w moim przypadku)