Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem powszechnego wyśmiewania przegrywów przez normictwo, kiedy taki przegryw chciałby mieć dziewczynę, która będzie dziewicą. Wytłumaczcie mi proszę, co jest dziwnego w tym, że np. ja mając 22 lata, w odróżnieniu od znacznej większości dziewczyn w moim wieku nigdy nie uprawiałem seksu (i raczej nie zamierzam), też chciałbym mieć dziewczynę, która tego nie robiła.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #depresja #feels #gownowpis #rozowepaski #zwiazki
  • 50
@Prekursor: Może dlatego, że to wasze wyrażanie waszej woli o posiadaniu dziewicy nie wygląda na zasadzie "chciałbym być z dziewicą, to moje zdanie i Twoje może być odmienne" tylko "REEEEE DZIEWICA A NIE ŻADEN ROZRUCHANY SZLAUF, BO PRZECIEŻ KAŻDA NIE-DZIEWICA TO SZON Z TRZYCYFROWĄ LICZBĄ PARTNERÓW NA LICZNIKU A KAŻDY FACET KTÓRY NIE CHCE DZIEWICY TO CUCK, BECIAK DEBIL I ŚMIEĆ!!!!11111oneone"

( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Prekursor: Rozwiązłą dziewczyną? Czyli czekaj, jak dziewczynie pęka błona, to jest od razu rozwiązła, tak? Nieważne, że przez 10 lat miała dwóch partnerów z którymi była w związku, ważne że nie ma błony, tak? XD
@fagitty-bobitty: Gdzie ja coś takiego napisałem? Nie przeinaczaj moich słów. Rozwiązła czyli taka, która ma kilku-kilkunastu partnerów na rok. Jak miała dwóch w ciągu 10 lat, to nie jest rozwiązła. Nic takiego nie napisałem. Jednak taka, również nie może być dla przegrywa, bo np. w moim przypadku, czułbym się z tym niekomfortowo, co wcześniej wspomniałem.