Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem powszechnego wyśmiewania przegrywów przez normictwo, kiedy taki przegryw chciałby mieć dziewczynę, która będzie dziewicą. Wytłumaczcie mi proszę, co jest dziwnego w tym, że np. ja mając 22 lata, w odróżnieniu od znacznej większości dziewczyn w moim wieku nigdy nie uprawiałem seksu (i raczej nie zamierzam), też chciałbym mieć dziewczynę, która tego nie robiła.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #depresja #feels #gownowpis #rozowepaski #zwiazki
  • 50
@fagitty-bobitty: aha, to gl w znalezieniu takiej xDDD no chyba że ci tak powie to spoko, nie to żebym sugerował że rózowe w takich kwestiach notorycznie kłamią a nie jesteś w stanie prześledzić całej historii jej życia, jak plomba zdjęta to mógł być tam 1 benek ale równie dobrze 200 ¯\_(ツ)_/¯
@JestemPrzegrany: Jestem różowym to raz, dwa, to mam całkiem podobną historię, teraz dwa związki na przestrzeni 5 lat i dwóch partnerów, na tym koniec bo z obecnym planujemy już ślub.
No tak, jak się siedzi na Mirko i tylko czyta wysrywy to rzeczywistość, tylko kłamią i kłamią, bo Mirki tak piszą. XD To się wybiera taką, która z samego faktu, że jest rozsądna nie może mieć 200 banków na koncie, ale
@JestemPrzegrany: Co Ty piehdolisz? Sama napisałam benek na benka, co Ty wymyślasz. XD
Napisałam benków* bo wcześniej mi się literówka wkradła i napisałam niechcący "banków" a to "FUUUU, dziewczyna" się bierze stąd, że nagle Twoim jedynym argumentem się staje to, że jestem różową. XDDD
Oj, inteligencją to Ty nie grzeszysz, kolego.