Wpis z mikrobloga

Jak poradzić sobie w toksycznym (doszło do czegos więcej między nami) friendzonie? Można powiedzieć że staram się o laske która ma dość duże problemy ze sobą (twierdzi że nie może na siebie patrzeć), ma za sobą już miesięczny maraton picia i ćpania, w tym tygodniu piła chyba z 4 dni, odstawiła leki na depresje bo stwierdziła że jest już dobrze a ma nawrót i to widoczny, ale jak coś to twierdzi że wszystko w porządku i ogarnia a za dwa tygodnie pisze maturę (wiek jednak inny niż 19 lat). Aktualnie jestem w kropce bo nie wiem czy w tym tkwić, próbować pomagać i się męczyć czy dać jej ultimatum że albo się ogarnia albo Ja zrywam kontakt, tego ostatniego wiem że ona nie chce bo dzwoniła #!$%@? do mnie że to nawet nie wchodzi w grę gdyż już mi raz nerwy siadły. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #depresja #zwiazki #friendzone
  • 12
@maikeleleq:

Jak poradzić sobie w toksycznym friendzonie?

wyjśc z niego
ty chcesz degeneratom pomagać, a oni sami nie chcą tej pomocy?
ogarnij emocje i nabądź sam do siebie troche szacunku
pw odblokuj
@maikeleleq: Uciekaj, poki mozesz. Z tego nic dobrego nie wyjdzie, a bawienie sie w bohatera w takich sytuacjach najczesciej konczy sie tak, ze to Ty potem bedziesz potrzebowal pomocy terapeuty i lekow. Nie warto, takie osoby sa zbyt niestabilne do stalych relacji, robia krzywde sobie i drugiej osobie.
@maikeleleq: nie stawia się ludziom żadnego ultimatum, ani nie próbuje pomagać i naprawiać. To jaki ktoś jest to musisz sobie założyć że będzie taki cały czas. Zauważ że sam nie akceptujesz jej takiej jakiej jest. Tylko musi być jakaś. To już bez sensu.Pomagać itd to można po ślubie albo długim związku. Ale nie na dzieńdobry XD, nigdy nikt tego nie doceni i nie sprawi że ktoś będzie chciał z toba być.
@maikeleleq:

ma za sobą już miesięczny maraton picia i ćpania, w tym tygodniu piła chyba z 4 dni,

Wysoko celujesz.Użyj wyobraźni i zastanów się, czy na pewno chcesz się z kimś takim związać? Miej poczucie własnej wartości i zerwij całkowicie kontakt. Myśl głową, nie penisem.