Wpis z mikrobloga

#slub #wesele #modadamska #moda #krawiectwo
Mam już dość. Przejrzałam cały internet w poszukiwaniu sukienki ślubnej. Niestety w Polsce jak w lesie - króluje koronka, świecidełka, zwiewne szmatki. Ok, niektóre są naprawdę ładne, ale szukam czegoś innego. Uszylabym suknie na miarę w jakimś salonie, ale od razu cena od 5 tys za kawałek białej szmaty, dla mnie trochę nie halo, że jak ślubne to od razu 10x drożej niż zwykle, no ale ok. Pozostaje chyba szycie u zwykłej krawcowej, ale z kolei jak szukać dobrej, która jest mniej więcej na czasie, z klasą i elegancko to uszyje? Nie chcę naprawdę nic wymagającego, zdjęcie inspiracji na dowód....
Pobierz kolorowe_jarmarki - #slub #wesele #modadamska #moda #krawiectwo 
Mam już dość. Przej...
źródło: comment_15900952304MrxMG5qCLYxwvyRn2Gl7p.jpg
  • 35
@kolorowe_jarmarki: nie no chyba lepiej splaszczone cycki niz zeby się miały wylac :D co prawda nie wiem czy babka szyje suknje slubne, ale podbij dl Justyny Serwanskiej w Krakowie www.jonquil.pl
Niezle rzeczy babka szyje, moze tego tez sie podejmie bo niby slubna ale nie typowo koronkowy projekt
@kolorowe_jarmarki: Oczywiście jakieś ryzyko jest zawsze, ale przynajmniej u niej wszystko przebiegło spoko. Faktem jest, że podawała naprawdę bardzo dziwne wymiary typu od cycków do pępka, więc niebieski ją mierzył z każdej możliwej strony, czekała chyba z 6 tygodni ale wszystko było idealnie i duuużo taniej no i przede wszystkim szyta na miarę przez małe chińskie zwinne rączki
3 tysiące to wciąż dużo za zwykła sukienkę.


@kolorowe_jarmarki: Moja tyle dała, kilka miesięcy temu ale właśnie za pełną suknię ślubną z welonem i sprowadzanymi koronkami, więc pewnie prosta sukienka wyjdzie duuużo taniej. Projektantka jest bardzo otwarta, przedstawia się jej swoje inspiracje i można się dogadać. Zresztą Różowa dostała przy okazji propozycję dużo tańszej prostej zgrabnej sukienki bez żadnych koronek, na poprawiny, ale nie pytała o cenę bo taką sukienkę akurat