Wpis z mikrobloga

#slub #wesele #modadamska #moda #krawiectwo
Mam już dość. Przejrzałam cały internet w poszukiwaniu sukienki ślubnej. Niestety w Polsce jak w lesie - króluje koronka, świecidełka, zwiewne szmatki. Ok, niektóre są naprawdę ładne, ale szukam czegoś innego. Uszylabym suknie na miarę w jakimś salonie, ale od razu cena od 5 tys za kawałek białej szmaty, dla mnie trochę nie halo, że jak ślubne to od razu 10x drożej niż zwykle, no ale ok. Pozostaje chyba szycie u zwykłej krawcowej, ale z kolei jak szukać dobrej, która jest mniej więcej na czasie, z klasą i elegancko to uszyje? Nie chcę naprawdę nic wymagającego, zdjęcie inspiracji na dowód....
Pobierz
źródło: comment_15900952304MrxMG5qCLYxwvyRn2Gl7p.jpg
  • 35
@kolorowe_jarmarki: ja zamówiłam u https://damacouture.pl/ mają przystępne ceny (poniżej 2k) i może nie mają aż takich prostych jak masz na zdjęciu, ale trochę klasyki też się znajdzie :) doskonale Cię rozumiem, bo większość sukienek na rynku obecnie jest na jedno kopyto. I niekoniecznie musi to do każdej dziewczyny pasować.... Ja przymierzyłam trochę tych w koronkach i tiulach i czułam się jak przebieraniec...