Wpis z mikrobloga

@zloty_wkret: Oglądam Sebę od lat. Dla mnie to jeden z najlepszych polskich youtuberów. Uwielbiam jego podróże i to jego gadanie. Mam tylko nadzieję, że się nie pogrąży w beznadziei ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: okropne ( ͡° ʖ̯ ͡°) kilka lat temu regularnie oglądałem i jakos zostało w subskrypcjach jak dziś szukałem filmiku co by do obiadu obejrzeć to się pojawiło. szkoda max chłopa oby się pozbierał
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Już go tak nie wybielaj, tylko dlatego, że mu żona zmarła. Robił ogólnopolskie dramy, że istnieje jutubowa MAFIA i mu nie pozwalają nagrywać bez płacenia im haraczu xD
A jego żona to w sumie wcale się nie dziwie, przeciez ona tyle fajurów paliła, że jakoś to musiało oddziaływać na organizm.
Co nie zmienia faktu, że tak po ludzku szkoda chłopa, byli ze sobą szmat czasu
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: Jak czytam wypowiedzi niektórych pod tym jednak bardzo przykrym postem, to wcale się Sebastianowi nie dziwię, że nie chce mieć z tym portalem nic wspólnego. To co ten człowiek musi przeżywać to jest ból, jakiego nie jestem sobie w stanie nawet wyobrazić. A tu jakieś "XD hehe głupek od mafii", "wrzuca że mu żona zmarła dla wyświetleń". Jebnijcie się w łeb co niektórzy.
  • Odpowiedz
tak po ludzku szkoda chłopa


@GetRekt: ale jakoś nie przeszkodziło ci go opluć pod wpisem dotyczącym śmierci jego żony i wyciągać jakieś brudy sprzed lat. Kanalia jesteś zwykła i tyle ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz