Wpis z mikrobloga

Jestem tak stary, że pamiętam czasy gdy ze Szczecina w najbliższe góry bardziej opłacało się jechać przez Niemcy niż Polskę.

Tymczasem dzisiaj #czujedobrzeczlowiek ()

Na upartego mogę się spakować, wyjechać o 4 rano, pójść na jakiś szlak i wrócić wieczorem. Dziękuję Pany Rządy za S3 (chociaż łaski nie robicie).
#szczecin #polska #podroze #podrozujzwykopem #gory #oswiadczeniezdupy
Krupier - Jestem tak stary, że pamiętam czasy gdy ze Szczecina w najbliższe góry bard...

źródło: comment_1590046308fb2y1U0NKbEPsyc9rStZXo.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
autostrady w Niemczech nie mają limitów


@bulistnienia: w Meklemburgii Pomorzu Przednim jest sporo limitów, często 80-100 km/h + fotoradary w krzakach bez wcześniejszych ostrzeżeń. Dalej na południe nie pamiętam bo tylko raz do Drezna jechałem.
  • Odpowiedz
@Krupier No naprawdę jest się czym chwalić. Dwie nitki w poprzek Polski, jedna w pionie naprawdę gęsta sieć xd. Do tego żałosny limit prędkości, dwa pasy, przeplacone kilkukrotnie i wieczne kroki na bramkach. Nie wspomnę już i tym że cena przejazdu z Warszawy do Szczecina i powrotem jest równa cenie za bilet samolotowy w obie strony. I to tylko cena za samą autosrade bez kosztów paliwa. Naprawdę mamy się czym chwalić że
  • Odpowiedz
@PanKracy582 wszystko to co napisałem odnosi się też do tego fragmentu.

z roku na rok sporo się poprawiają

Sporo to raczej bym nie powiedzial. Jak droga leśną wysypiesz zwirem to też się poprawi. Ale czy będzie to dobra droga nad którą trzeba się zachwycać? No chyba nie bardzo. Jak co roku będziemy budować 10km autostrad to też możemy powiedzieć że przecież polskie drogi są coraz lepsze. Czy trzeba się tym chwalić na
  • Odpowiedz
@PanKracy582 umiesz czytać? Mam walić konia bo w 38 milionowy państwie wybudowano UWAGA UWAGA 1000km autostrad przez 15 lat? To cale 66 kilometrów rocznie. Jak pisałem o 10km rocznie to nawet nie sądziłem że mogę być tak blisko. Jakim debilem trzeba być żeby się tym podniecać albo mówić że to dobrze? To coś czego trzeba się wstydzić bo jest to naprawdę żałosne. No ale najważniejsze że jest rozwój. #!$%@? tam że w
  • Odpowiedz
No naprawdę jest się czym chwalić.


@Gorylica_Ada: jeszcze jak.

Dwie nitki w poprzek Polski, jedna w pionie


@Gorylica_Ada: więcej, ale temat jest o S3.

Nie wspomnę już i tym że cena przejazdu z Warszawy do Szczecina i powrotem jest równa cenie za bilet samolotowy w obie strony.


@Gorylica_Ada: pieszo będzie jeszcze taniej.

W chlewie drogi są mega #!$%@? to że 30 lat temu były gorsze nie znaczy że teraz
  • Odpowiedz