Wpis z mikrobloga

Jestem tak stary, że pamiętam czasy gdy ze Szczecina w najbliższe góry bardziej opłacało się jechać przez Niemcy niż Polskę.

Tymczasem dzisiaj #czujedobrzeczlowiek ()

Na upartego mogę się spakować, wyjechać o 4 rano, pójść na jakiś szlak i wrócić wieczorem. Dziękuję Pany Rządy za S3 (chociaż łaski nie robicie).
#szczecin #polska #podroze #podrozujzwykopem #gory #oswiadczeniezdupy
Krupier - Jestem tak stary, że pamiętam czasy gdy ze Szczecina w najbliższe góry bard...

źródło: comment_1590046308fb2y1U0NKbEPsyc9rStZXo.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
Jestem tak stary, że pamiętam czasy gdy ze Szczecina w najbliższe góry bardziej opłacało się jechać przez Niemcy niż Polskę.


@Krupier: najciekawsze jest to, że to można było zobaczyć na google maps. Więc to nie było wcale tak dawno, ta trasa po lewej była szybsza niż po prawej jeszcze parę lat temu. Tak szybko zmieniła się Polska.
  • Odpowiedz
@Krupier: droga przez Niemcy to była dobra może przed rokiem ~2010. Trase Zgorzelec-Chojna na początku lat 2000 rzeczywiście się robiło 6 godzin jak nie więcej jak się jechało przez Polskę, ale z każdym rokiem i z każdym otwartym kawałkiem S3 było coraz krócej. Jeszcze nawet przed całkowitym otwarciem S3 już się ja robiło w lekko ponad 4h przez krajową 29 i 31. Ale trzeba przyznać, że S3 to jakiś cud od
  • Odpowiedz
No naprawdę jest się czym chwalić. Dwie nitki w poprzek Polski, jedna w pionie naprawdę gęsta sieć xd


@Gorylica_Ada: Widać że jesteś debilem i nie jeździsz po kraju. W Polsce obecnie jest dużo zajebistych dróg (szczególnie w porównaniu 10 lat wstecz czy więcej). No i po #!$%@? więcej niż dwa pasy na drodze skoro większość ma dobrą przepustowość, jedynie większe miasta czy miejscowości turystyczne się korkują
  • Odpowiedz
Dziękuję Pany Rządy za S3 (chociaż łaski nie robicie).


@Krupier: pany tyle pieniędzy przepieprzyli. Zwróć uwagę, że z podatków zawartym w paliwie finansujesz jeszcze kolej i górników (górników nie jestem pewien), + przekręty przy budowach + wysokie opłaty za przejazd (wystarczy popatrzeć na czechy) Jakby nie kradli naszych podatków to mielibyśmy spokojnie 3 razy więcej autostrad.
  • Odpowiedz