Wpis z mikrobloga

Tak właśnie za nasze pieniądze PiS broni pedofili. Rzuca bezpodstawne oskarżenia w stronę celebrytów dobrze wiedząc, że przegra w sądzie i będzie musiał wypłacić odszkodowania. Co to dla nich? Przecież mają 5 mln dziennie z budżetu państwa.
5 milionów złotych.
Dziennie.
Najważniejsze, żeby odwrócić uwagę od pedofilów w kościele. Koszta nie grają roli.
Od dawna brzydzi mnie ta partia, ci ludzie i to co robią z naszym krajem, ale dzisiaj realnie wzięło mnie na wymioty. Nie ma słów, by wyrazić jakie ohydne i obślizgłe to jest.
#nicsieniestalo #pis #bekazpisu #latkowski #tvpis
  • 55
Czemu dzielisz ofiary pedofilii na lepsze i zasługujące uwagę oraz całą resztę. U Sekielskich masz molestowanie i o tym chcesz rozmawiać, ale już gwałty, prostytucja, sutenerstwo i samobójstwo to według Ciebie temat zastępczy


@MartinoBlankuleto: o czym ty mówisz i dlaczego implikujesz mi rzeczy, które nie mają miejsca? Nie dzielę ofiar na lepsze i gorsze, dzielę sprawy na prawdziwe i wyssane z palca. Sekielscy tworząc swoje filmy przygotowują masę dowodów i dokumentów,
@Bubbo teoretycznie tak. Praktycznie jak widzisz Gówno się wylewa na facebooku na Szyca i Kube mimo że Latkowski nie przedstawił jeszcze żadnych dowodów.

@wcfilmowe daleko mi do tego żeby coś łykać czego nie widziałem na żywo. Lubię Kubę i Szyca jako aktora i nie podejrzewał bym ich o takie rzeczy dlatego wolę poczekać na rozwój sytuacji o co właściwie chodzi Latkowskiemu, kogo oni niby kryją.
@MartinoBlankuleto: @typbezoszczednosci95: xDD nie ma czegoś takiego, jak problem pedofilii wśród celebrytów/murarzy/stolarzy/budowlańców/maklerów giełdowych. Są przypadki pedofilii wśród tych grup zawodowych, które powinny być w naturalny sposób wyjaśniane przez organy państwa. Nie istnieje żadna organizacja celebrytów, która by ten problem tuszowała, a rzekomo procelebrycka stacja TVN zrobiła o Zatoce Sztuki materiał od razu, a nie po 6 latach przed wyborami i w odniesieniu do nieprzychylnego filmu. Jeżeli ktoś wierzy, że istnieją
@wcfilmowe Nie zniżę się do Twojego poziomu i nie spróbuję Cię obrazić czy Ci umniejszyć :)
Symetryzm to chyba nowa broń zwolenników PO na ludzi, których pamięć sięga dalej niż 5 lat, co nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
a mnie brzydzi takie zaślepienie nienawiścią do PiSu jak twoje, że nawet potrafisz wypierać i trywializować problem pedofilii u celebrytów. Widać że już dawno wpadłeś w pułapkę propagandową drugiej strony i nie ma dla ciebie ratunku. Obrzydliwe.


@typbezoszczednosci95 ty #!$%@? jesteś nienormalny człowieku. Sekielscy nakręcili film, bo liczy się prawda, a film Latkowskiego to marne gówno, będące odpowiedzią na atak Sekielskich na sympatyzującą z władzą kastę duchownych. Gdyby film został nakręcony sensowniej
@tazos: no wiem, jest nagranie jak Hilary Clinton mówi "hello". Ile jest liter w słowie "hello"? 5, tyle samo co w słowie "pizza". Mało tego - w słowie "pizza" są obok siebie dwie takie same literki, podobnie jak w słowie "hello". Dowód ewidentny, to skandal, ze jeszcze nie siedzi w więzieniu.
rozumiem że ty już wiesz ze celebryci niewinni?


@johnmorra: ty już wiesz, że winni czy robisz fikołka i twierdzisz, że oskarżanie bez żadnych dowodów jest okej?

jest oskarżenie trzeba czekać na koniec sprawy.


@johnmorra: nie ma żadnego oskarżenia i żadnej sprawy, w której uczestniczyłby wojewódzki czy szyc

nawet potrafisz wypierać i trywializować problem pedofilii u celebrytów.


@typbezoszczednosci95: jaki problem? możesz rozwinąć myśl? wiesz coś więcej niż pokazano w filmie?
@wcfilmowe:

Podaj mi dowolne dwa słowa zupełnie ze sobą nie związane, a przysięgam, że w ten sam sposób powiążę je z pedofilską działalnością Klocucha do spółki z Donaldem Trumpem. I wrzucę zdjęcia oraz screeny.


Liście, czajnik. Za ile się zgłosić?