Wpis z mikrobloga

Tak właśnie za nasze pieniądze PiS broni pedofili. Rzuca bezpodstawne oskarżenia w stronę celebrytów dobrze wiedząc, że przegra w sądzie i będzie musiał wypłacić odszkodowania. Co to dla nich? Przecież mają 5 mln dziennie z budżetu państwa.
5 milionów złotych.
Dziennie.
Najważniejsze, żeby odwrócić uwagę od pedofilów w kościele. Koszta nie grają roli.
Od dawna brzydzi mnie ta partia, ci ludzie i to co robią z naszym krajem, ale dzisiaj realnie wzięło mnie na wymioty. Nie ma słów, by wyrazić jakie ohydne i obślizgłe to jest.
#nicsieniestalo #pis #bekazpisu #latkowski #tvpis
  • 55
@johnmorra: dlaczego latkowski nie zgłosił sprawy organom ścigania? Tu nie ma żadnej sprawy. Oskarżył ludzi za pieniądze bez żadnych podstaw, z resztą nie pierwszy raz w swojej karierze. Tylko totalny idiota, głąb i prostak łaknie takich wieści, że BOGATE ELITY to diabły wcielone, pedofile, sataniści, a my pospólstwo to anioły. W Stanach konserwy wymyśliły pizza gate, u nas pisiory próbują to skopiować.
@svein: pytam o konkrety, dostaję jakieś bezsensowne #!$%@?. To właśnie pokazuje, że nie masz nic na poparcie swoich oskarżeń. Na dodatek sam sobie przeczysz, bo najpierw piszesz, że Latkowski nie mógł zgłosić, bo prokuratura umarza, a teraz piszesz, że za PiS (czyli od 5 lat) jeszcze niczego nie umorzyła. Wytęż to swoje 60 IQ i myśl nad tym co piszesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
a mnie brzydzi takie zaślepienie nienawiścią do PiSu jak twoje, że nawet potrafisz wypierać i trywializować problem pedofilii u celebrytów. Widać że już dawno wpadłeś w pułapkę propagandową drugiej strony i nie ma dla ciebie ratunku. Obrzydliwe


@typbezoszczednosci95: Zapomniałeś jeszcze dodać że znęcanie sie nad karłami na budowie to też pewien rodzaj pedofilii. Kolejny film Siekielskich powinien sie nazywać Zabawy w betoniarce by nakreślić problem