Wpis z mikrobloga

@Marianoitaliano00: najlepiej by pewnie było jakbyś psychiatrze powiedział, że chcesz lek zmienić a nie nie iść.
Albo, że chcesz w ogóle odstawić i aby Ci mniejsze zapisał na ten proces. Ogólnie jest sporo więcej rodzajów leków niż tylko ssri jak CI ssri nie działa, nawet jest szansa, że inne ssri lepiej się sprawdzi (albo większa dawka tego citalopramu).

Jak Ci bardzo objawy odstawienne przeszkadzają to zmniejszaj dawkę co 1-2 tygodnie np.
  • Odpowiedz
@Marianoitaliano00: jakbyś chciał zmienić na inny lek to objawy odstawienne będą lekkie bo z jednego przejdziesz na inny a one na serotonine działają a z tego wynika większość nieprzyjemności.

Dla Twojego samopoczucia lepiej jakbyś poszedł, ja schodziłem szybko z leków jak przestawałem ale ja masochista jestem i miałem benzo aby się lepiej czuć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@10129: No ja generalnie stresowy człowiek jestem, wiecznie spięty i wg nerwowy... No to jutro idę do magika niech da mi porządne prochy a nie jakis citaxin po którym wg nie czuje jakieś poprawy a biorę od grudnia
  • Odpowiedz