Wpis z mikrobloga

@phsbdg: I właśnie ogromną siłą tego radia był szeroki wachlarz prowadzących. Od redaktora zajmującego się folkiem przez redaktora puszczającego ukraiński metal i rock aż po redaktor specjalizującą się w alternatywie. Każdy znalazł w tym radiu to co kocha. Audycje poranne i popołudniowe idealnie wpasowywały się w gusta wszystkich słuchaczy, a programy publicystyczne (jeszcze nim pisiory zajęły to radio) były prawie zawsze na mega wysokim poziomie.

@humbakiplywajakluczem: Te iksy idealnie prezentują
Weź spadaj trollu.


@algus: Czemu troll? Bo śmiem mieć inne zdanie niż ty na temat tej nadętej, nabzdyczonej stacji puszczającej od 40 lat muzykę dla emerytów? Pamiętam lata 90-te. Wszędzie na imprezach, domach i polskich ulicach królowało techno (Prodigy) i Rap (Wu Tang Clan NAS, Liroy, Kaliber 44). A tam leciała non stop Basia Trzetrzelewska i te zużyte jak stara guma do żucia rockowe kawałki dinozaurów z lat 70-tych. Byli i
@Thorkill: ależ ty dobrze wiesz czemu jesteś trollem. Bo atakujesz radio i całkowicie pomijasz w tej kwestii działania Pisowskich oficjeli.

Jak widać narrację szczujni można sprowadzić do:
- to nie wina PiSu a dziennikarzy
- a tak w ogóle to nic się nie stało, tak naprawdę nikt tego nie słuchał xD
Bo atakujesz radio i całkowicie pomijasz w tej kwestii działania Pisowskich oficjeli


@angor86: Mam głęboko gdzieś te polityczne zawirowania. To radio zawsze ssało, ktokolwiek tam rządził.

tak naprawdę nikt tego nie słuchał


@angor86: Oczywiście że prawie nikt tego wtedy nie słuchał i tym bardziej w dobie Spotify nikt tego nie słucha teraz. Wiem że z moich znajomych tego nikt nie słuchał - a latach 90-tych i 2000-tych miałem ich setki.
Mam głęboko gdzieś te polityczne zawirowania


@Thorkill: tak tak, właśnie dlatego wrzucasz tyle postów w których próbujesz udowodnić że te ostatnie zawirowania to wina odchodzących dziennikarzy a nie pisowskich władz xD

Szczujnia będzie szczujnią
Oczywiście że prawie nikt tego wtedy nie słuchał i tym bardziej w dobie Spotify nikt tego nie słucha teraz. Wiem że z moich znajomych tego nikt nie słuchał


@Thorkill: xD

To już nie szczujnia tylko odlot po cukierkach. "nikt tego nie słuchał bo z moich znajomych nikt tego nie słuchał" jest takim pomieszaniem błędów logicznych i rozdmuchanego ego że glowa mała.

Teraz idź sprawdź słuchalność radia sprzed 2015 i wróć i
których próbujesz udowodnić że te ostatnie zawirowania to wina odchodzących dziennikarzy


@angor86: Jedynie co udowadniam to fakt manipulacji na tej liście. No i po raz kolejny powtarzam. Tak samo manipulowane są wszystkie listy w każdym radiu.
To że to całe nadęte towarzystwo nie jest w stanie zrobić kupy bez wplątywania do tego polityki to zupełnie inna kwestia. Taki znak czasów, że wszyscy kurna muszą być quasi-politykami, a właściwie politykierami.
Teraz idź sprawdź słuchalność radia sprzed 2015 i wróć i przeproś za kłamstwo.


@angor86: Te słuchalności są i były nic nie warte. Jestem pewien że dla każdego radia są zawyżone. Radio jak medium umiera, tak samo jak prasa.
Wielka Lista Przebojów na którą głosuje łącznie 4 tys. ludzi.
@Thorkill:

Jedynie co udowadniam to fakt manipulacji na tej liście


xD
Nic nie udowadniasz, rzucasz po prostu oskarżeniami bez pokrycia.

Te słuchalności są i były nic nie warte.


xDD
Skoro nie wiesz, ile osób słuchało to dlaczego się wypowiadasz na temat słuchalności?
  • 1
@Thorkill Dzięki za głos rozsądku, bo już nie da się czytać codziennie tego samego, niektórzy nie kumają, że można na to patrzeć bez podtekstu politycznego i niektórym nie jest żal „tych wielkich wspaniałych dziennikarzy i kółka wzajemnej adoracji” z przyczyn czysto muzycznych i dziennikarskich.