Wpis z mikrobloga

@Anty_Chryst: przecież cała zabawa na tym polega, że jeszcze nie było okazji by Konfederacja się sprzedała, bo PiS ma większość w sejmie i ją utrzymał, a w senacie nie ma nikogo z Konfederacji. PiS póki co Konfederacji nie potrzebował.

Tak więc nie wiem z czego ta radość, poczekajmy na większe tarcia, to się okaże czy się sprzedadzą.
Po raz kolejny potwierdza się starożytna prawda mówiąca że najbardziej fanatyczni pisowcy to neuropejsy


@pieczynski95: Żymiane zawsze razem jak przystało na nację skrajnych szowinistów i genetycznych rasistów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już by się dawno sprzedała gdyby tylko PiS chciał jakiś ochłap rzucić. Po prostu nie musiał, ale rzuci przy pierwszej okazji.


@szary_obcy: Czyli Lewica, PSL i KO po prostu uprawiają korupcję polityczną i dostali potajemnie dużo stołków, kasy i przywilejów od PiS, więc nie ma problemu żeby ramię w ramię z nimi przegłosowywać zamordystyczne, faszystowskie i antywolnościowe prawo? Aha xDDD Niezłe macie standardy xDDD

Warto też dodać że PiS do Konfederacji
@Bover: dokładnie tak, rozłam sojuszu Kaczyńskiego z Gowinem wcale nie miał miejsca i Kaczyński wcale nie próbował uniezależnić się od niego, bezskutecznie kusząc posłów z innych partii, w tym z konfederacji
@bh933901: żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, w której Gowin zerwał sojusz z Kaczyńskim? Podpowiem: nadal są w koalicji, nadal mają większość :)
@Bover: nie wiem który problem bardziej mnie u ciebie martwi: unikanie sedna sprawy i zbaczanie w nic nie znaczące problemy semantyczne, tak jakby nie liczył się skutek (podbieranie posłów), tylko przyczyna, czy też to, że w swoim #!$%@? się do użytego sformułowania nie masz nawet racji, bo rozłam w najbardziej delikatnym znaczeniu oznacza po prostu utratę jedności (rozłam) z czym mieliśmy do czynienia choćby w momencie, gdy gowinowcy zaczęli