Wpis z mikrobloga

@bury256: A ja potwierdzam, bardzo obawiam się ludzi, którzy przedkładają swoje urojenia nad czyjeś życie. Taki człowiek jest gotów cię ukamienować, bo źle łyżkę trzymasz, bo nie po bożemu... Zamordyzm to najgorsza choroba, jest egoizmem podniesionym do rangi prawa. "Ja tak nie żyję, to Tobie też nie będzie wolno".
  • Odpowiedz
@bury256: jak podejmujesz decyzje na podstawie domniemanego bólu d--y anonów z portalu ze śmiesznymi obrazkami, to chyba jednak powinieneś w ten dzień zostać w domu.
  • Odpowiedz
@bury256: "Mocny atak" XD wiesz może po prostu wytykamy jego hipokryzję to jest "Jestem jedynym wolnościowym kandydatem", wolnościowym to słowo klucz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie p-----l mi tu, że to dlatego, że jest katolickim czymś tam...., bo wolność to wolność i jej definicja jest prosta, cokolwiek co nie szkodzi innym powinno być dozwolone, i żadne katolickie p--------o nie sprawia, że to się nadal nazywa
  • Odpowiedz
@bury256: xD Wiesz, że Trzaskowski zdobył 500 tys głosów podczas wyborów na prezydenta Warszawy?
Wiesz ile Bosak zdobył głosów? 88 tysięcy... Ale nie w wyborach samorządowych 2018 a łącznie we wszystkich wyborach w całej jego karierze od 2002 roku, i ty mówisz że Trzaskowski może nie zdobyć 5% i ktoś się ma bać Bosaka, który w ostatnich wyborach zdobył 22 tysiące głosów spośród prawie miliona możliwych xDDDDD
  • Odpowiedz
@bury256 a wszystko po tym jak ogłosili kandydaturę Trzaskowskiego. Zaczęły się obawy o wybory, więc teraz od kogoś trzeba te głosy zabrać, bo przecież od Jędrusia nie ma szans, z jego wyborcami nie da się dyskutować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zaczynają się go bać i rozpoczęli akcje propagandową na wykopie


@bury256: Nie trzeba sie Bosaka bac, wystarczy przytoczyc jego program pod nazwą "Nowy porządzek" po niemiecku "Neuordnung" i Bosak sam sie zaorał.
  • Odpowiedz