Wpis z mikrobloga

@ayyy_lmao: tępi ludzie którzy zamiast patrzeć na siebie patrzą na kogoś, była kiedyś piosenka i w niej był tekst "bracie u kogoś w oku znajdziesz drzazgę a u siebie belgi nie widzisz" czy jakoś tak to szło
kiedyś dawałem 50 na grę i kumpel robił mi wyrzuty że jestem głupi że tyle kasy dawać za grę a sam palił paczkę fajek na dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sztandar: czemu wstydził byś się? zajęcie jak każde inne a to że stereotypy są ludzie mają podejście to tego jakie mają to już nie nasza wina... a ryby to już fantastyczne hobby, fakt trzeba dużo pamiętać, ale w gruncie rzeczy dużo się nie różni od grania jakby się zastanowić
-na obie rzeczy wywala się pieniądze
-obie rzeczy robi się dla odstresowania
-z obu rzeczy można czegoś się nauczyć i coś wyciągnąć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
A co do grania w gry dla dzieci, kto by się tym przejmował. Gdyby mi tak koleś powiedział kupując w sklepie, że duży chłop a w gry gra to bym powiedział że duży chłop a siedzi na kasie, no sorry. Niczym się to nieróżni od siedzenia na dupie i oglądania filmów czy seriali. Większość moich znajomych to gracze a znajomi którzy nie grają tak nie gadają. Nie przejmować się, #!$%@? i korzystać
@sztandar: z tą rybką to różnie bo to zależy od łowisk i samych ryb ( ͡° ͜ʖ ͡°) gry też mogą coś dać jak np kumpli którzy na tego grilla przyjdą, i widzę mamy ten sam punkt widzenia na ogólną więc chyba nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji.