Wpis z mikrobloga

@trox: są gorsi, bo taki twardy elektorat pisu i tak zagłosuje na Dudę, a symetryści mogą swoją głupotą tak zmanipulować ludzi, aby w wyborze Duda vs Trzaskowski wybrać tego pierwszego. Pod warunkiem, że byłaby druga tura i Trzaskowski by się dostał. Takie przysparzanie głosów pis. Jak ktoś popiera ich obecną cenzurę, łamanie prawa, wałki to może sobie pogratulować, że dokłada cegięłkę do ich zwycięstwa.
@Greg36: #!$%@? mi z tym symetryzmem, już któraś osoba mi to zarzuca. Gdzie ty tu masz symetryzm czubku? Czy ja napisałem że PiS jest TAK SAMO #!$%@? jak PO? Nie. Napisałem że obydwie te partie są #!$%@?, bo to niezaprzeczalny fakt. Gówno się w tym kraju zmieni jak będziecie głosować na "trochę mniejsze zło".
@ozjasztracz:

Afera stoczniowa? Chodzi o to że Platforma postanowiła pozwolić upaść kilku stoczniom? Lepsze to niż wiecznie dotowanie z pieniędzy podatników.

W aferze podsłuchowej politycy powiedzieli prawdę, jedyne co było groźne to prośby aby Belka zaczął skupować obligacje.

Afera OFE to nie afera a przeksięgowanie długu, było to działaniem krótkofalowym ale nie zasługuje na miano afery.