Wpis z mikrobloga

@ozjasztracz: czemu panstwo prawa dysponujace policja, prokuratura i sadami nie wyjasni tych 'afer' PO? Co sie stalo z Tuskiem i Trybunalem Stanu? No i gdzie jest wrak? W koncu to platforma nie chciala go sprowadzic. Zakladam, ze teraz takowa wola jest.
  • Odpowiedz
Chłop napisał, że PiS i PO to jedno gówno i już się lewaki prują. Pięknie nasrane w głowach mają( ͡° ͜ʖ ͡°)
@w2kn2e: widziałeś co zrobiłeś. Nie mogą przeżyć bólu dupy i muszą wybielać swoich xD
  • Odpowiedz
@OddajButa123 to ze jeden ukradl mniej od drugiego nie znaczy ze mozna go usprawiedliwiać. I nie czuje sie idiota tudzież symetrysta bo uwazam pis i po za takie samo gówno. Powiedziałbym nawet ze rzecza mądra jest wyciąganie wniosków, a nie slepe powtarzanie tych samych błędów.
Wiem ze teraz jest okres gdzie PO jest wystawiane na piedestał, ale warto przypomnieć sobie 6-7 lat temu co sie działo na wykopie, jakie były nastroje.
  • Odpowiedz
@Grandek: tyle afer za poprzednich rzadow PiSu, mieli postawić ziobre przed trybunałem stanu i co? No więc właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wojak90: też mnie wkurza to, że jak przypomnę jakąś przeginkę peowską to albo "no znowu ośmiorniczki" albo "uuuu symetryzm". A mi chodzi tylko o to by ludzie pamiętali o walkach za platformy, by nie było powtórki jak teraz z PiSem... ;/
  • Odpowiedz
umówmy się, i PiS i PO mają swoje za uszami, i obie są #!$%@?. Dziękuję, miłego dnia.


@w2kn2e: ooo przyszedł debil symetrysta xD
złodziej i zabójca też mają obaj za uszami ale tylko debil by gadał że są sobie równi
  • Odpowiedz
@TurboDynamo no i obaj sa kryminalistami których miejsce jest w więzieniu, tak samo jak miejsce po i pisu jest na politycznym śmietniku.

W ogole to skad ten ból dupy ze ludzie przeciwni pis nie chca głosować na po?
  • Odpowiedz
W ogole to skad ten ból dupy ze ludzie przeciwni pis nie chca głosować na po?


@Wojak90: nie o to. Głosuj se na kogo chcesz. Ale nie mów że złodziej jest mordercą. Bo zwyczajnie wtedy KŁAMIESZ
  • Odpowiedz