Wpis z mikrobloga

@MGfilms: Maseratti GT z V8 to jest chyba jeden z najlepiej brzmiących seryjnych aut, zawsze jak widzę takie auto na ulicy otwieram okno, ściszam radio i słucham jak mruczy.
elemenTH - @MGfilms: Maseratti GT z V8 to jest chyba jeden z najlepiej brzmiących ser...
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej: plasticzki? Wnętrze całe w skórze, najbogatsze wyposażenie, wersja Sport z 2017 roku i przebiegiem ledwo 7 tys km, środek wręcz pachnie nowością. Wrażenie robi duuużo lepsze od mojego Mustanga, wręcz luksusowe.

@diogene: dawaj! Jeździłem trochę Teslą model S i dla mnie to genialne auto, przyśpieszenie robi wrażenia :)
Jaki masz model?
  • Odpowiedz
@diogene: oooo polift, zajebisty!

Ja jeździłem przedliftem P85D, ale z chęcią zobaczymy polifta :)
Jak będziemy robić spota w kato to dam znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MGfilms: ale ta z Maserati to Twoja nie?
Nie mów że nie miras ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wbijam się jak tylko znajdę auto dla siebie no i ja też mogę zapraszać do jazdy z moimi znajomymi tak na razie moc 300+ ;)
Tak w ogóle Śląsk jest fajny pod tym względem sporo takim osób już poznałem co lubią nightdrive'y czy spoty i z wykopu i poza
  • Odpowiedz
@caribbean: macie jakas grupe albo coś? Bo myślę czy by nie stworzyć prywatnej grupy na FB i tam zgadywać się na zloty, tylko i wyłącznie fajnymi autami, bez golfów z krzywymi kołami itd

@bartoleo: hellcat czy 5.7? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MGfilms: Mamy taką prywatną. Ja w ogóle chętnie nawiążę kontakt z wszystkimi innymi osobami o tym samym zainteresowaniu, pozostałe osoby w grupie zresztą też. ;p W tamtym sezonie często się jeździło. Mi się w ogóle marzy taka jedna duża grupa a nie kilkanaście różnych i różne fajne auta pochowane z ich właścicielami po nich, typu gt-r'y, porsche. Ze mną jest taki problem że mi się opóźniło kupienie auta bo nie
  • Odpowiedz