Wpis z mikrobloga

Miałem wymieniać w tym roku swoją 13, ale jak nie dali nawet 120hz do podstawowych modeli to chyba pora się przesiąść na Samsunga XD szkoda bo złotówka dobrze stoi i ceny iPhonów w tym roku naprawdę dobre, ale takie coś to plucie klientom w twarz
#apple #iphone
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale takie coś to plucie klientom w twarz


@staryalkus: mój znajomy ajfoniarz zarzeka się, że nie widzi różnicy pomiędzy 60 fps a 120 ¯\(ツ)/¯ xD

PS. oczywiscie niech kazdy korzysta z urzadzenia jakiego chce
  • Odpowiedz
@staryalkus: żona kupiła 13 , ja S23U , ona już narzeka na baterię a jak jestem ciągle zaskoczony że zaraz skończy dwa lata a działa tak samo jak po wyjęciu z pudełka. Chińskie telefony przyzwyczaiły mnie do czegoś innego

Ale nie pocieszaj się w Samsungu to samo , oprócz płaskiego ekranu i jakiś drobnych ulepszeń w procesorze i baterii zmian nie ma. może s25 ale wątpię bo telefony są przy
  • Odpowiedz
@frutson: w ogóle jak kupowałem tel to miałem wielkie xd jak się różni s23 od s24 poza oczywiście cena większą o jakieś 1500zl w tamtym momencie, jak s25 nie będzie miał czegoś ekstra to s23 będzie królem opłacalności jak o flagowce chodzi, podejrzewam że iPhone to samo i warto myśleć o 13 zamiast 15 czy 16
  • Odpowiedz
@Tapirro też myślałem ze te cale AI będzie sztosem, jest tak średnio. Jak wiesz i chcesz z tego skorzystać to ok. Ale bez szału.
@pss8888 bateria to też optymalizacja. Kiedyś miałem chińskie telefon bateria zawsze powyżej 5000, szybkie ładowanie w 10 minut ale co z tego jak po roku telefon trzyma 3 godziny i trzeba zawsze mieć kable albo wielki powerbank.
Dziś mój samsung daje rade cały dzień wytrzymać przy
  • Odpowiedz