Wpis z mikrobloga

@Jestembogaty: Nie pytaj się mnie. Zresztą z tego co wiem, to na zagranicznych forach sobie to wymyślili, że jeżeli wbijesz 30 lv to stajesz się tzw czarodziejem i zyskujesz magiczne moce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maciorqa: To takie samo gówno z tym czarodziejem jak to gdy patola mówi do ludzi na poziomie, że są frajerami bo nie trzymają się ich zasad. xD Po prostu ludzie na poziomie którzy w wieku 30 lat są prawiczkami maja dupie te incelskie określania. :D
@Jestembogaty: Zagdzam się z @Pierorzek:
Jeżeli ktoś jest świadomie w celibacie i tego po prostu chce, to moim zdaniem nie powinno się nazywać takiej osoby przegrywem. Co innego faceci, którzy mają ponad 30 lat i nigdy nie byli w związku, ale podświadomie tego pragną. Wtedy są to po prostu życiowi nieudacznicy, którzy nie potrafią zdobyć kobiety. ¯\_(ツ)_/¯
@Pierorzek

>A jeśli ktoś jest czarodziejem z wyboru (kobiet) to nie jest "na poziomie" bo obecnie niemal każdy jest w stanie uprawiać seks.


określenie "niemal każdy" w Stanach nie obejmuje już prawie co trzeciego młodego faceta

(wiem, że wykres nie pokazuje czarodziejstwa, tylko co najwyżej czasowe incelstwo. ale można śmiało założyć, że duża część z tych, którzy nie zakisili przez ostatni rok - nie zakisiła w ogóle albo od bardzo dawna, skoro
Pobierz greyson - @Pierorzek 
>A jeśli ktoś jest czarodziejem z wyboru (kobiet) to nie jest "...
źródło: comment_15898262917bTlKY8DVVGQPYOrz4oeEN.jpg