Wpis z mikrobloga

Zaczęłam skakać na skakance i potrzebuję dobrego stanika sportowego. Biustu nie mam dużego, ale nie chcę by latał. Polecicie jakiś dobry, najlepiej właśnie z wysokim wsparciem?
#skakanka #bieganie #mirabelkopomusz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Auth: Najlepsze staniki sportowe robi Pierre Robert. Ja kupuje w Norwegii. Sprawdz, czy uda Ci sie zamowic. I bierz rozmiar taki jak uzywasz przy zamawianiu t-shirt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Auth: jeśli miałabyś wydać 200+ zł na stanik sportowy z adidasa czy innego nike, to już lepiej poszukaj panache sport lub jakiegoś shock absorbera. Jeśli nigdy wcześniej nie byłaś u brafitterki, to polecam - w większości salonów pewnie będzie dało radę się umówić, choćby telefonicznie, jeżeli ze względu na sytuację nie są otwarte cały czas.

Jeśli się zdecydujesz mimo wszystko na typowe staniko-topy sportowych marek (choćby ze względu na cenę),
  • Odpowiedz
@sebameba: Boob tape pod ten stanik sportowy który masz. Popatrz na yt jak ją poukładać. Protip - taśma do kinezjoterapii to jest to samo, a kosztuje 5 razy mniej, wiec można sobie taką zwykłą w kolorze cielistym kupić i za 50 zł temat o------y perfekcyjnie : ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja przechodziłam przez staniki z nike, pumy i kilku innych firmowek, pokroju tych reklamowanych przez instagramerki xD a finalnie i tak zawsze wracam do takiego kupionego na sali w auchanie za 30zl. Jest dość sztywny i ma w składzie tylko poliester, ale nic tak nie trzyma jak on cycków (ʘʘ)
  • Odpowiedz