Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze w #blackpill? Że nawet jak faktycznie uda się ulepszyć wygląd po kilku latach ciężkiej pracy i masie wydanych pieniędzy (co realnie uda się w niecałych 2% mężczyzn) to co wam zostanie? Związanie się z przebolcowaną lafirydną? Z szarą myszką, która na #studbaza miała "tylko" 5 partnerów seksualnych?

Przecież znalezienie porządnej #rozowypasek to obecnie cud. Dziewczyny, które w wieku 17 lat miały już dwa bolce w sobie xD. Albo takie co zmieniały partnera "tylko co pół roku.

Wyobrażacie sobie związanie się z kobietą, która otrzymała spust na twarz od innego faceta? Albo miała jakiegoś #!$%@? w ustach? To jest takie poniżające, że nawet nie mogę o tym myśleć.

Ale to jeszcze nienajgorsze. Wyobraźcie sobie, że faktycznie znaleźliście dziewicę. Która jest skromna, ładna, idealna matka polka. I rodzi wam się córka, która w wieku 16 lat została wzięta na dwa baty przez swoich kolegów - Oskara i Natana. Która do końca studiów jest traktowana jak worek na spermę. Która kończy studia z dwucyfrowym licznikiem.

I WY ZA TO WSZYSTKO ZAPLACILISCIE CIEZKO ZAROBIONYMI PIENIEDZMI I NIE MOGLISCIE NIC Z TYM ZROBIC.

#przegryw #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #rozowepaski #feels #gorzkiezale
  • 68
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: dlatego odrzuć możliwość wiązania się z kobietą w stały związek i sam zaliczaj i ruchaj bez zobowiązań, polecam ten stan, sam mam obecnie kontakt z 16 latką, co już się #!$%@?ła już z 6 typami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: Kompletnie mi nie przeszkadza życie seksualne moich partnerów, więc jak dla mnie mogą robic co tylko chcą, ale jednego nie rozumiem. Skąd twoja przyszła potencjalna partnerka ma wiedzieć, że cię spotka? Co jeśli wcześciej była w kilku związkach które z założenia miał być stałe i po prostu cos nie wyszlo?
  • Odpowiedz
@przemianawdzika:
Jeżeli ma sie ponad 20 lat to każdą zapoznaną laskę ktoś już bolcował. Dla mnie żaden problem, że miala ileś tam partnerów, mógłbym być jej kolejnym bolcem i tyle. Lepsza ładna używana niż gruba dziewica. Chad sie nie zastanawia ile laska miała partnerów tylko wsadza kutange i jedzie
  • Odpowiedz