Wpis z mikrobloga

Dzięki Styl.pl właśnie odkryłem, że jesteśmy następnym wcieleniem sykariuszy, asasynów, ninja, sztyletników z powstania styczniowego i Bóg wie kogo jeszcze. Czaicie, jesteśmy niewidzialni i niebezpieczni (iksde). Typowy tendencyjny artykuł, robiący z Nas większe zagrożenie niż Państwo Islamskie i Al-Ka'idę razem wzięte, na siłę próbujący zrobić z Polaka, któremu nie powodzi się w życiu kolejnego zwichniętego umysłowo "amerykańskiego kowboja". Media patrzą na zjawisko incelstwa tylko i wyłącznie przez perspektywę kilku zamachów dokonanych przez odszczepieńców takich jak Elliot Rodger, Alek Minassian i Nicloas Cruz, ale Styl.pl poszło o krok dalej, bo do grona "inceli" zaliczyło również Andersa Breivika i zamachowca z Christchurch - Brentona Tarranta... łolaboga. Autorem felietonu jest rzecz jasna kobieta, pani Ewelina Koziołek. Ani ona, ani nikt inny nawet nie stara się, lub wręcz boi się profesjonalnie zagłębić w zjawisko, by zrozumieć przyczyny mizoginii u współczesnych młodych mężczyzn, bo wiedzą, że podważyłoby to zdobycze rewolucji seksualnej i zburzyło porządek myślowy narzucony mediom głównego ścieku przez wojujący czwartofalowy feminizm. Rocznie więcej kobiet pada ofiarą mężów i konkubentów, w których one same widziały swojego księcia z bajki, niż z reki głupiego stulejarza, który przysłowiowo "sobie nie poruchał", i tutaj mówi się o ogólnej przemocy wobec kobiet, no ale to incel jest tym nowym wielkim zagrożeniem dla świata, przed którym należy przestrzec wszystkie kobiety. Ja nie mam absolutnie żadnych podstaw, ażeby wyjść na ulicę polskiego miasta i zrobić "beta uprising" na płodnych Julkach, bo mnie nie chcą, lub na bananowych Oskarkach, bo to ich wybierają sobie laski na partnerów. Co by mi to dało? Tego typu felietony, właściwie przepisujące wypociny zza oceanu mogą nawet bardziej zachęcić do czynów przestępczych takiego sfrustrowanego chłopaka, aniżeli cały content tag #przegryw . O depresji i liczbie samobójstw wśród mężczyzn jak zwykle się nie mówi bo po co.
#przegryw #stulejacontent #incel #blackpill #bekazmediow #mediaglownegoscieku
CulturalEnrichmentIsNotNice - Dzięki Styl.pl właśnie odkryłem, że jesteśmy następnym ...

źródło: comment_1589713460ykeGprNe08kxIszT37q4QD.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CulturalEnrichmentIsNotNice Społeczeństwo musi kogoś nienawidzić jak nie kiedyś czarnych i homoseksualnych to teraz z biegiem "poprawności politycznej" piętnowani są "incele".
Nienawiść zawsze musi mieć ujście w jakąś grupe lub ludzi.
Jak w filmie "orwell 2 minutes of hate" tylko rozszerzone do funkcjonowania społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Jedno, że jest z kogo pokpić i podbudować swoje ego jeżeli chodzi o temat inceli, 2 sprawa to ogromna niechęć kobiet do tego aby prawda o nich wychodziła na światło dzienne. Nawet znalazłem przykład w życiu, koleżanka zapytana czy jest za zrównaniem wieku emerytalnego odpowiedziała, że nie bo to odbierze jej przywilej, będzie musiała 5 lat dłużej pracować. Nie interesowała jej sprawiedliwość tylko parytety. I podobnie moim zdaniem działają
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Przebrnąłem z trudem przez cały artykuł i dawno takiego zbioru uogólnień, niedopowiedzeń, mieszania faktów i celowej manipulacji to nie czytałem :D Może ja to tyko zostawię: (o wszystkich incelach)

Mężczyźni ci nie chcą, aby kobiety miały wolny wybór swoich partnerów życiowych. Uważają, że dziewczyny nie powinny odmawiać seksu mężczyznom, kiedy oni go chcą, a państwo powinno zapewnić możliwość współżycia socjalnego


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz