Wpis z mikrobloga

  • 6
Czy branża budowlana tak cienko przędzie, że #lukaszbudowlaniec musiał zbierać 100k na samochód ciężarowy?
Wiem, że 5 minut bez wspomnienia o tym, że to "inicjatywa widzów", to 5 minut stracone, ale mógł przecież że względu na czasy upadku gospodarki w polin to wszystko przełożyć.

Kolejny biedny, #dokladamdointeresu ?
I te historie takie smutne, że w mieszkaniu wynajmowanym musiał mieszkać, kolejny slamdog z Bombaju.

Nie było mnie dawno na kanale, ale jak się potoczyły sprawy z napisaniem książki? Bo coś rok temu o tym wspominał, że opiszę te swoje niespotykane wspomnienia.

#domza150tysiecy
  • 15
  • 2
No dobra, co to kwestii merytorycznej odnośnie budowy, to nie mam żadnych zastrzeżeń, pokazuje wszystko najlepiej albo jako jeden z najlepszych wszystko od początku do końca.
Ale zacząłem go oglądać znowu, jakiś czas temu i nie wiem, czy ludzie serio w te wszystkie jego podkoloryzowane historię wierzą? Bo kreuje się za każdym razem na jakiegoś kolesia, co wyrwał się niemalże z brazylijskiej faweli w Sao Paulo. Czasem mam wrażenie, że traktuje widzów
Obraz otwartego i biorącego na klate krytykę Łukasza już dawno się rozmył, przynajmniej w moich oczach. Bajerant z niego dobry nie można powiedzieć, nie bez powodu większość ludzi się nabiera na jego wykreowany image :D Jeszcze w dzisiejszym odcinku kwestia Wiktora przykłuła moją uwage, jest pewien że się rozstaną za jakiś czas ciekawe dlaczego? :D
@zabolek: Witam, ale Łukasz jest najlepszym pracodawcą płaci 3 razy więcej niż konkurencja hahah a Kawa zostanie bo niema dużych wymagań. Filmy są coraz nudniejsze rozpoczyna nowy sezon bo widzi że kasa jest niezła z YT a nie tak dawno zapowiadał że kończy z YT to pewnie tez była zagrywka pod publikę jaki wiele innych. Ja się zastanawiam po co mu taki samochód jak sam twierdzi że piasku nie będzie woził
@paw1234: W kolejnych odcinkach mówił że jakaś firma odezwała się do niego z kominami a nie miał czym ich wozić.
Pewnie miał już wcześniej propozycje od tej firmy ale brak transportu to sobie wymyślił zbiórkę i takim oto sposobem zostanie dystrybutorem.