Wpis z mikrobloga

@supernick: Jesteś kobietą i nie chcesz być inkubatorem albo gosposią do wszystkiego dla proboszcza i wikarych? Nie chcesz pokornie znosić bicia i gwałtów? Nie chcesz gotować obiadków dla biskupa i całować go po wszystkich pierścieniach? Nie chcesz być służebnicą pańską?

No to idź do piekła.

Może tam znajdziesz choć odrobinę sprawiedliwości i szacunku. Bo nie w państwie PiS.
gdzie my #!$%@? żyjemy?!


@supernick: w katolickim chlewie obsranym gównem, gdzie obcy ludzie definiują twoją moralność i stawiają zlepek komórek na równi z życiem nastolatki. tę dziewczynę w ciąży powinno się objąć specjalistyczną opieką, bo to, przez co musi przechodzić to jakiś koszmar, a ta nawiedzona wariatka powinna być odizolowana od społeczeństwa
@supernick pis kupił ten głupi naród za 500 złotych na głowę miesięcznie i możliwość uprawiania propagandy w TVP. Jak mało trzeba było. i teraz robią co chcą i wszyscy mają to w dupie, bo boją się że ktoś im zabierze te judaszowe srebrniki, które im się przecież należą. smutnażaba.png
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@L3gion: tu się zgodzę. I nie powinna dostawać medali od władzy, która zrobi z niej taniego bohatera pod publiczkę. A sama Wiewióra, mimo że podzielam jej poglądy, bawiła się w zbawcę kosztem czyjeś historii.
Ale wciąż uważam, że lepsze było to co zrobiła niż nie robienie nic, a hejt jaki ją spotyka nie dotyczy tego jak poinformowała rodzinę, tylko że poinformowała rodzinę.
@supernick: to prawda. Choć teoretycznie bliżej mi do jej poglądów (bo jestem katolikiem, ale ich nie podzielam) to ona zdecydowanie przegięła pałę. Z tego, co słyszałem, ciąża zagraża matce, więc jest to przesłanka do aborcji i nie znam osoby, która by domagała się likwidacji jej. To nie był kaprys siksy, która nie chciała wziąć odpowiedzialności, a zagrożenie życia.