Wpis z mikrobloga

Proszę bardzo, typowy janusz 70+, taksówkarz. Szanowny Pan nie potrafił skleić nawet zdania bez wyzywania swojego oponenta drogowego, takie rzeczy wynosi się z domu. Pod koniec już puściły mi nerwy po którymś "kut##ie, ch##u, ściągnął mnie do swojego poziomu ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Na polskich drogach nigdy nie będzie bezpiecznie jeśli dalej będą jeździć jednostki twierdzące, że można kogoś spychać z włączonym kierunkowskazem, ale spokojnie, od takiej jazdy sami się wyeliminują.

#taxi #polskiedrogi #polscykierowcy #kierowcy #prawojazdy #krakow
digidongi - Proszę bardzo, typowy janusz 70+, taksówkarz. Szanowny Pan nie potrafił s...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peszmerd: taksówka wjeżdżała mi przed maską, nie wiem czy nie widzisz, ale ja jej odpuscilem i zjechalem na skrajnie prawy pas, a on dalej penetrował te pasy bez zastanowienia. Co w barierki miałem uciekać?

@kiszczak: to się nazywa projekcja w psychologii, doczytaj sobie, a później przemyśl.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Albo jesteś ślepy, albo sam nie potrafisz zmienić pasa, specjalnie zwolniłem i zostawiłem mu miejsce plus mrugnąłem długimi. Miałem jeszcze zatrzymać się i rozłożyć czerwony dywan, żeby ktoś zdecydował się zmienić pas? No nie bądź śmieszny.
  • Odpowiedz