Wpis z mikrobloga

Jestem fhui niecierpliwa, zawsze jak coś chce to od razu, bo jak coś ma trwać lata to mi się odechciewa. Pomyśle, ze mam walczyć z c------m wyglądem lata i wyglądać jak gowno to mi się odechciewa cokolwiek robić, ale z drugiej strony wkem, ze czas leci i przez ten czas mogłabym zrobić chociaż minimalny progres, ale kosztem męczarni
No k---a debil
#mikrokoksy #chudnijzwykopem #bekazgrubasow #damskiprzegryw #gownowpis
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kimikini: @DinaKaliente: Ja kiedyś zrzuciłem jakieś 20kg w niecały rok, więc to nie jest tak, że "hehe cwany jesteś bo pewnie od dziecka jesteś szczupły i się wymądrzasz a nie wiesz jak to jest".

Moja historia to: badanie u dietetyka (wyszła przeciętna masa mięsa, spora nadwyżka tłuszczu i wody) + piguły na spalanie tłuszczu + rutynowa powtarzalna dieta ukierunkowana na deficyt kaloryczny i metabolizm (np. płatki owsiane z
  • Odpowiedz
@Porucznik_Blaze: Dzięki za rady, ale to wszystko wiem, żeby schudnąć te 15kg. Musiałam mieć tez triche wiedzy i ja zgłębiać. Możliwe, ze właśnie największym problemem było niedojadane, czyli podświadomie chciałam mieć efekty szybko wiec często z 1600kcal jadłam 1200, bez żadnych cheat mealow czy b--ń Boże dni, Bp jak coś bym zjadła to czułam, zw zaprzepaściłem wiele miesięcy i tylko oddałam soe od efektu
  • Odpowiedz
@DinaKaliente jak jestes wiecznie glodna to jedz duzo bialka i tluszczy, a mało wegli, po takiem makro na długo jestes pełna i nie latach co 15 min do kuchni zeby coś jeszcze chrupnac. polecam kupic wage kuchenna i zainstalowac fatsecret, albo fitatu
  • Odpowiedz