Wpis z mikrobloga

Jestem fhui niecierpliwa, zawsze jak coś chce to od razu, bo jak coś ma trwać lata to mi się odechciewa. Pomyśle, ze mam walczyć z #!$%@? wyglądem lata i wyglądać jak gowno to mi się odechciewa cokolwiek robić, ale z drugiej strony wkem, ze czas leci i przez ten czas mogłabym zrobić chociaż minimalny progres, ale kosztem męczarni
No #!$%@? debil
#mikrokoksy #chudnijzwykopem #bekazgrubasow #damskiprzegryw #gownowpis
  • 49
  • Odpowiedz
@DinaKaliente: Przeciętny ulany miras żeby zrzucić sadło a potem wybudować chociaż jako takie mięso żeby nie wyglądać jak skinnyfat albo patyczak suchoklates też musi zabierdalać kilka lat ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
Pewnie dlatego ta świadomość, ze nawet za rok nie będę przyzwoicie wyglądać odejmuje mi chęci


lol rok to bardzo krotko jesli chodzi o budowanie sylwetki
  • Odpowiedz
@DinaKaliente: Tes schudłam z 16 kilo, ale dalej nie jestem zadowolona. Teraz ja czas kwarantanny wzięłam się w garść, w końcu coś cwicze (a raczej na coś) i już widze poprawę, która tylko bardziej motywuje
  • Odpowiedz
@kimikini: Mnie rodzice utuczyli za dzieciaka i do tego wiele lat brałam sterydy i się rozrosła, bo oczywiście hehe jedzonko chudziutkie a fhui tłuszczu, a teraz prEz rodziców muszę wyglądać jak gowno
  • Odpowiedz
@kimikini: Ja zrzuciłam z 65 do 53 i dalej wygladalam jka gowno z tłuszczem i płaska dupa i obcisłymi cyckami wiec wiem co mnie czeka ( ͡° ʖ̯ ͡°) dodatkowo pamietam jka chodziłam głodna non stop
  • Odpowiedz