Wpis z mikrobloga

Jestem fhui niecierpliwa, zawsze jak coś chce to od razu, bo jak coś ma trwać lata to mi się odechciewa. Pomyśle, ze mam walczyć z c------m wyglądem lata i wyglądać jak gowno to mi się odechciewa cokolwiek robić, ale z drugiej strony wkem, ze czas leci i przez ten czas mogłabym zrobić chociaż minimalny progres, ale kosztem męczarni
No k---a debil
#mikrokoksy #chudnijzwykopem #bekazgrubasow #damskiprzegryw #gownowpis
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DinaKaliente: Czasami nie wierze w to co czytam na vikop. Jak ci sie nie chce to sie nie zmuszaj, badz ulana, teraz sa takie czasy, ze ''normalne'' jest bycie grubym. Kiedys bylem tak ulany, zaniedbany, ze dziewczyny jak na mnie spojrzaly to z obrzydzeniem, ponad 3 lata mi zajelo, zeby wygladac dobrze. Jak chcesz miec wszystko na tacy to sie nawet za to nie bierz bo i tak jeden wielki
  • Odpowiedz
@DinaKaliente: z takim podejsciem to ciezko to widze xD zamist shitpostowac na mirko poszlabys na jakis rower czy cos. teraz mozna codziennie przy takiej pogodzie. do tego liczenie kalorii codziennie i bedzie coraz lepiej
  • Odpowiedz
@kimikini: Nie mam roweru
Ostatnio kupiłam gumę oporowoa aby coś kombinowac, ale już mi się odechciewa na treningu jka widzę się w lustrze i zdaje sprawy, ze noe ma sensu bo gowno z tego wyjdzie
  • Odpowiedz
@Szimu: Nie jest normalnym bycie grubym. Ja się brałam rok i rok wytrzymałam, ale jeszcze wtedy byłam naiwna, ze moje ciało będzie ładne, a teraz wkem ze najwyżej będę skinny fatem z płaska d--a i obcisłymi cyckami
  • Odpowiedz
@Porucznik_Blaze: Wiem wiem
Laska z jpg to chyba operacje zmniejszenia żołądka miała wiec to gra na czitach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tak po nogach i cyckach widać, ze nie ma jędrnych Als ma ładna buzie, a ja mam szpetna. Żeby spadł tłuszcz to musiałabym schudnąć chyba do 40kg, bo mając 51 dalej miałam go fhuii i nke wiem jak go zlikwidować
  • Odpowiedz
@kimikini: No właśnie problem ze ja go mam dużo i nawet jak ważyłam 51-53 to wygladalam zle, a waga już nie chciała tak schodzić tylko z 1kg na 1,5miesiaca, co było frustrujace, bo dawałam z siebie wszystko
  • Odpowiedz
@DinaKaliente: Przysiady, hip thrust, hydrants, forward lunges, quadruped, clamps, skręty. Z tego na każda nogę 100 powtórzeń. Polskich odpowiedników Ci nie podam, bo akurat na szybkosci wzięłam z notatnika :D Ale nawet niebieskie powiedział, ze znikają mi boczki i robi się bardziej kształtna
  • Odpowiedz