Wpis z mikrobloga

W poniedziałek umówiony do fizjo, ale może ktoś ma doświadczanie z bólem kości w łydkach po wewnętrznej stronie? Raczej ciężko mówić o przetrenowaniu skoro parę tyg temu biegałem po ~5h tygodniowo + kilkanaście godzin innego treningu. Uczucie drętwienia + jakby miały mi się zaraz złamać piszczele. Z powodu braku zawodów obciąłem objętość i zaczęły się problemy :D Wczoraj ledwo 5km przebiegłem i to w tempie truchtu.
#bieganie #fizjoterapia #ortopedia
Wormditt - W poniedziałek umówiony do fizjo, ale może ktoś ma doświadczanie z bólem k...

źródło: comment_1589547475mTLchQL9H5phe5b3Uxe4aM.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@nohtyp_: po prostu wzdłuż wewnętrznej kości piszczelowej (na obrazku na czerwono), po jakimś czasie zaadoptuje się kość do bólu. Jeżeli chodzi o to jak z moimi nogami teraz - odpuściłem bieganie i w tamtym tygodniu biegałem tylko raz (spokojne 40 min), rower bez zmian i trochę skakanki. Teraz wróciłem z 21km bez żadnych objawów więc chyba wystarczyło trochę odpuścić, rolować łydy tak mocno jak się da (ze wszystkich stron) i masować
Wormditt - @nohtyp_: po prostu wzdłuż wewnętrznej kości piszczelowej (na obrazku na c...

źródło: comment_1590431625gdnucwekfyx8168og6of1W.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz